• Ново
Гудјер Вранглер мтр в Кевлар Цела Сезона ЛТ295 70Р 129К Гума

Гудјер Вранглер мтр в Кевлар Цела Сезона ЛТ295 70Р 129К Гума

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Гудјер Вранглер мтр в/КЕВЛАР ЛТ295/70Р18 129К гумата има слој Од Кевларот На Дупонт ја прави Оваа Авантура супер силна. Во калливи и влажни услови, тоа е екстремна Гума За експедиција Надвор Од Патот, засилена со технологија Du Pont® Kevlar® Влакна Плус durawall ® за да помогне да се спротивстави на пункциите при напојување над карпи, кал и песок Goodyear Wrangler mtr w/Kevlar LT295/70 R18 129 Q Гума : Гаранција За Облека : Ништо . Тип На Гума : Лесен камион и ТЕРЕНЕЦ гуми . Индекс На Оптоварување На Гумите : 129. Рејтинг на брзина : П. е силна гума со слој Од Кевлар.

Карактеристики

Производи во категоријата

Crosswind HP 195 50R V Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Crosswind HP 195 50R V Гума

CROSSWIND HP010 е гума За сите Сезони за седани, купеа и компактни возила Се одликува со гаранција за ограничен�

DEN 1.00