• Ново
Мишелин Примат Мхм Цела Сезона 245 45Р 95В Гума Одговара: Форд Мустангот СВТ Кобра Р, 2003 - Форд мустангот Мах 1

Мишелин Примат Мхм Цела Сезона 245 45Р 95В Гума Одговара: Форд Мустангот СВТ Кобра Р, 2003 - Форд мустангот Мах 1

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Дизајнирана да ги исполнува висококвалитетните стандарди на водечките производители на автомобили, оваа гума за сите сезони е наменета за ниски нивоа на бучава.000 милји : H-, V-оценета.000 милји : H-, V-оценета. Како резултат на тоа, ќе доживеете тивко, удобно возачко искуство на дневни патувања и викенд авантури.000 милји со ограничена Гаранција на производителот[2], покрај 6-годишната стандардна ограничена гаранција.000 милји : Оценета Со W; ограничена гаранција од 30. Мишелин Приматот Гумата ЗА Сите Сезони МХМ4 обезбедува милји удобност и задоволство при возењето со прецизно ракување и контрола за безбедност во влажни услови. Ограничена гаранција за шари од 55.000 милји : Оценета Со W; ограничена гаранција од 30.Бидејќи перформансите и безбедноста се важни за вас, Мишелин прави гуми да траат и ја поддржува Гумата Мишелин Примат МХМ4 до 55. Мишелин Приматот Гумата ЗА Сите Сезони МХМ4 обезбедува милји удобност и задоволство при возењето со прецизно ракување и контрола за безбедност во влажни услови. Мишелин Примати Мхм4 Гуми За Сите Сезони време е да седнете зад воланот на пријатно возење. Одговара : 2002 Форд МУСТАНГ ГТ 2001 ФОРД МУСТАНГОТ СВТ Кобра 2006-09 Мерцедес-Бенц Е350 4матик 1996-99 форд МУСТАНГОТ СВТ Кобра 2012 Мерцедес-Бенц Е350 Блутек 2003-04 Мерцедес-Бенц Е320 4матик 1994 форд МУСТАНГ ГТ 1995 Форд МУСТАНГОТ гтс 2004-06 ПОНТИЈАК Гто База 2013 Кадилак Цтс База 2009-12 Ауди А4 Кватро Авант 2004-07 Бмв 525и База 2003 Мерцедес-Бенц Е500 База 2005-06 Мерцедес-Бенц Е320 Цди 2014-19 кадилак ктс луксуз 2006-10 бмв 550и база 1993 форд мустангот свт Кобра Р 2004-06 Мерцедес-Бенц Е500 4матик 2015-16 ауди а5 кватро премиум Плус 2006-07 Бмв 525хи База 2000-02 Мерцедес-Бенц Сл500 База 2007-09 Мерцедес-Бенц е320 Блутек 2007-08 Мерцедес-Бенц Е550 База И ПОВЕЌЕ - додадете го вашето возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За ДА ПРОВЕРИТЕ.000 милји : оценета Со V -, H; ограничена гаранција за шари од 45. Мишелин Приматот мхм4 гуми за сите сезони идеално вклопување за возила како Бмв 7-Серија, Мерцедес-Бенц Ц-Класа, С-Класа и Е-Класа, како и Буик Верано. Мишелин Приматот мхм4 гуми за сите сезони идеално вклопување за возила како Бмв 7-Серија, Мерцедес-Бенц Ц-Класа, С-Класа и Е-Класа, како и Буик Верано. Значи, не мора да дозволите влажното време да ве држи надвор од патиштата. Значи, не мора да дозволите влажното време да ве држи надвор од патиштата. Врз основа на резултатите од тестот за влажно сопирање наспроти Гудјер Уверување Утеши турнеја гума. Гумата Мишелин Примат Мхм4 обезбедува зголемена влечна сила за влажно сопирање[1] и перформанси на лесен снег, благодарение на додатокот на сончогледово масло во соединението на шарите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нито Тера Граплер 295 75Р П Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нито Тера Граплер 295 75Р П Гума

Тера Граплер е гума за сите терени што е идеална за употреба од лесни возачи на камиони кои сакаат можно�

DEN 5104.80