• Ново
Мики Томпсон Баја АЦ П ЛТ315 70Р 121К Гума Одговара: 2003-Хамер Х База

Мики Томпсон Баја АЦ П ЛТ315 70Р 121К Гума Одговара: 2003-Хамер Х База

Buyers rating:
DEN 5013.92

Износ

Баја АЦ П3 има уникатен дизајн На Шарите На теренот и теренот од кал за да се даде зафат потребен за викенд авантури и непречено возење по асфалтирани услови. ATZ P3 има екстра широк отпечаток и цврсти извајани блокови на шарите за одлично влечење наоколу. Мики Томпсон Баја ATЦ П3 ЛТ315/70Р17 121q Гуми Дополнителни Карактеристики ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 7636. Големина На гумата : LT315/70 R17.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нанканг Н - 255 75Р П Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нанканг Н - 255 75Р П Гума

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 1.33
Гудјер Вранглер СР-Гума 255 65Р С
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гудјер Вранглер СР-Гума 255 65Р С

Гудјер Вранглер СР255 / 65Р16 106 С Големина На Гумата : 255 / 65Р16 Сезона : Цела Сезона Перформанси : Автопат...

DEN 1640.00