• Ново
Женски Летни Секојдневни Фустани Со Кратки Ракави Неправилно Печатење Капка Рамо Квадрат Деколте Замав Плажа Фустан

Женски Летни Секојдневни Фустани Со Кратки Ракави Неправилно Печатење Капка Рамо Квадрат Деколте Замав Плажа Фустан

Buyers rating:
DEN 255.84

Износ

Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Секојдневна Должина : Кратко Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ● Женски фустан Табела Со Големина : Големина : С Биста : 90см/35.43" Половината : 64см/25.20" Ракав : 27см/10.63" Должина : 72см/28.35"големина : М Биста : 94см/37.01" Половината : 68см/26.77" Ракав : 27.5 см/10.83" Должина : 74см/29.13"Големина : Л биста : 100см/39.37" половината : 74см/29.13" ракав : 28см/11.02" должина : 76см/29.92"големина : xl Биста : 106см/41.73" Половината : 80см/31.50" Ракав : 28.5 См/11.22" должина : 78см/30.71" Изработен е од Добри Материјали,доволно издржлив за Секојдневно носење.Овој фустан е многу мек, удобен, растеглив и лесен. Фустаните ќе течат кога одите и ќе се чувствувате меки против вашата кожа. Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново Вие, можете да го дополните со изјава ѓердан или појас, да го носите со станови, сандали или пумпи, лесно да направите шик изглед. Исклучителниот дизајн го прави овој фустан да изгледа многу шармантно, а ние се фокусираме на деталите за да ви дадеме поголема убавина. Секојдневен Лабав Стил, Совршен За Работа, Забави, Состаноци, Филмови, Роденден, Свадба, Враќање Дома, Патување, Плажа И Многу Повеќе. Ние сме посветени на создавање на најудобна и стилска облека за вас. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе одговориме на вашите прашања што е можно поскоро.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Фустани Жени Плус Големина Елегантен Свечен Фустан Гроздобер Патент За Грб Краток Миди Фустан Дами Вечер Чипка Цветни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Фустани Жени Плус Големина Елегантен Свечен Фустан Гроздобер Патент За Грб Краток Миди Фустан Дами Вечер Чипка Цветни

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Краток Ракав Тип На �

DEN 303.84
Летни Фустани За Жени Плус Големина Печатење Без Ракави Цветен Дезен Фустан V - Вратот Миди Фит И Одблесокот Y2K Мода Елегантен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Фустани За Жени Плус Големина Печатење Без Ракави Цветен Дезен Фустан V - Вратот Миди Фит И Одблесокот Y2K Мода Елегантен

Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно кажете ни Ќе ви донесеме висококвалитетна услуга по пр�

DEN 438.24
Јуелијанкси Божиќни Женски Фустани Женски Божиќни Џемпери Со Долги Ракави Преголем Печатен Лесен Миди Пуловер Фустан За Божиќ
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јуелијанкси Божиќни Женски Фустани Женски Божиќни Џемпери Со Долги Ракави Преголем Печатен Лесен Миди Пуловер Фустан За Божиќ

Пакетот вклучува : 1 фустанмајка На Невестата Фустани За Жени Плус Големина Женска Облека Жени Ситни Мак

DEN 3.33
Летни Фустани За Жени Печатење Без Ракави Фустан Со Цветен Дезен Тркалезен Врат Миди Фит И Блесок Секојдневно Секојдневен Елегантен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Фустани За Жени Печатење Без Ракави Фустан Со Цветен Дезен Тркалезен Врат Миди Фит И Блесок Секојдневно Секојдневен Елегантен

Прво се придржуваме до клиентот €Внимавајте на инспирацијата за трендови, ексклузивни соработки со бр�

DEN 1.33