• Ново
женски Фустани Миди Фустани За Жени Мини Секојдневна Боја Жените Плетат Почва Долг Фустан Ракав Женски Фустан Есенски Фустани За Жени Бел Фустан М

женски Фустани Миди Фустани За Жени Мини Секојдневна Боја Жените Плетат Почва Долг Фустан Ракав Женски Фустан Есенски Фустани

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Големина : С - - - САД : 4 - - - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 - - - ЕУ : 34 - - - Биста : 84см/33. `+Прилика овој симпатичен фустан е совршен за одмор, работа, дом, канцеларија, забава, гостин на свадба, коктел, плажа, одмор, состанок, пикник, шопинг, патување, училиште, дневно.07 "- - - Ракав : 58см/22. Добро за пролет, лето и есенско носење.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.80" - - - - Ракав : 61cm/24.22 "- - - Ракав : 60см/23. Карактеристика : женски долги ракави цветни долг фустан длабок v возбудлив фустани секојдневен замав завиткајте дизајн фустан со ремен за венчаници за плус големина макси фустан лабав џеб преголем фустан шмек карирани миди фустани кошула со кратки ракави копче надолу екипаж вратоврска вратоврска половината цврсти џебови за замав фустан плус големина гроздобер принт среден ракав в врат мини фустан за забава летна плажа мини фустани ракав надвор од рамо гроздобер фустан за забава набразден елегантен. Големина : XXL - - - САД : 12 - - - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 - - - ЕУ : 42 - - - Биста : 100cm/39.40" Жените Мода Секојдневен Печатење Сплит Заеднички Плоштад Јака Линија Фустани ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи. Дизајн : Линискиот Фустан е специјално совршен за девојки во облик на круша,должината на подот и дизајнот со висок еластичен струк лесно можат да ги сокријат вашите дебели нозе, визуелно да ја подобрат линијата на половината и да ги направат вашите нозе потенки.62 "- - - Должина : 93см/36.Што добивате : 1пц Жени Облекувањезабележете : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Големина : XL - - - САД : 10 - - - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 - - - ЕУ : 40 - - - Биста : 96cm/37.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дозвола-Продажба Фустани За Жени Печатење Со Кратки Ракави Фустан Со Цветен Дезен Миди Сплит Со Врат И Одблесок И2К Мода Елегантна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дозвола-Продажба Фустани За Жени Печатење Со Кратки Ракави Фустан Со Цветен Дезен Миди Сплит Со Врат И Одблесок И2К Мода Елегантна

Ние ќе одговориме на вашето прашање во рок од 24 часа, ви благодариме за посетата на нашата продавница.НА�

DEN 574.08
Есенски Фустан Женски Макси Фустан Со Џебови Цветен Секојдневен Летен Памук Без Ракави Печатен Дневен Женски Фустан Од Гроздобер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Есенски Фустан Женски Макси Фустан Со Џебови Цветен Секојдневен Летен Памук Без Ракави Печатен Дневен Женски Фустан Од Гроздобер

Тип на шема : Прилика За Печатење : дневно ве Молиме дозволете 13см да се разликува поради рачно мерење, бл

DEN 287.52