• Ново
Fsqjgq Миди Фустани Женски А-Линија Фустани За Жени Жени Лето Лежерно Бохо Печатење У-Вратот Краток Ракав Голем Замав Макси Фустан ВИОЛЕТОВА Големина XL

Fsqjgq Миди Фустани Женски А-Линија Фустани За Жени Жени Лето Лежерно Бохо Печатење У-Вратот Краток Ракав Голем Замав Макси

Buyers rating:
DEN 447.84

Износ

Должина на фустанот : Долга Силуета : Лабав Стил : Дневен/Секојдневен/Пол На Плажа : должина На Женски Ракави : Краток Ракав Материјал : Полиестер што добивате : 1 X Сезона На Облекување : Лето целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Деколте : Кружен вратова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Специјален Ракав За Одблесок/у-врат/сплет дизајн Тип На шема : Печатена Декорација : Ништо не е направено од висококвалитетни материјали, издржливи за вашето секојдневно носење!Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува прецизно вистинската боја на примениот предмет Фустани Со Рамка За Есенски Женски Фустани За Жени Ситни Плус Големина Женски Скокачки Фустан Женски Летен Свилен Фустанизирај табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.58" Половината : 103см/40.55" Ракав : 26см/10.24" Должина : 128см/50.39"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 103см/40.55" Половината : 108см/42.52" Ракав : 27см/10.63" ДОЛЖИНА : 129см/50.79"големина : л сад : 8 велика Британија : 12 еу : 38 биста : 108см/42.52" половината : 113см/44.49" ракав : 28см/11.02" ДОЛЖИНА : 130см/51.18"големина : xl сад : 10 Велика британија : 14 еу : 40 биста : 113см/44.49" половината : 118cm/46.46" Ракав : 29cm/11.42" должина : 131cm/51.57"Големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 биста : 118cm/46.46" ПОЛОВИНАТА : 123 CM/48.43" ракав : 30cm/11.81" должина : 132cm/51.97"големина : xxxl САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 еу : 44 биста : 123cm/48.43" половината : 128cm/50.39" ракав : 31cm/12.20" должина : 133cm/52.36"ГОЛЕМИНА : XXXXL САД : 16 Велика британија : 20 еу : 46 биста : 128cm/50.39" половината : 133cm/52.36" ракав : 32СМ/12.60" Должина : 134см/52.76"Големина : хххххл сад : 18 велика Британија : 22 еу : 48 биста : 133см/52.36" половината : 138см/54.33" РАКАВ : 33см/12.99" должина : 135см/53.15 ЛЕСЕН е, УБАВИОТ фустан можете удобно Да ГО НОСИТЕ Без да се грижите погледнете низ проблемот благодарение на Висококвалитетната Ткаенина и меката постава. Quodication Quodication : Плажа, Вечерни Забави, Шопинг, Свадбен Гостин, Забави, Состаноци,Патување, Дружење, Ноќно Излегување, Одмор, Одмор, Семејство И Секојдневна Облека. Елегантни Фустани за Женски Секојдневен Лето,Fall, Зима, Пролет . Quetch Идеи За Совпаѓање : Сандали, Потпетици, Патики, Хеланки, Ѓердан, Обетки, Капи. Quotfort Погоден За Поголемиот Дел Од Телото Q : Нашата Големина Се Движи Многу, Плус Големина ,Со Одличен Еластичен Појас Кој Одговара За Сите Типови На Тело. Без Разлика Дали Сте Тенок Или Дебел, Овој Фустан Е За Вас. Носете Го И Ќе Бидете Полни Со Шарм!. Quztrest Облека За Нега Q : Машинско Перење Препорачано Со Вода Со Ниска Температура, Користејќи Благ Нежен Сапун, Без Белило . 100% Полиестер. Повлечете Го Затворањето.

Карактеристики

Производи во категоријата

вендунид здолништа За жени Високоеластичен Струк Макси А-линија Кариран Зимски Топол Одблесок долг џемпер со Здолниште до Глуждот
  • Ново
Оценка на клиентот:

вендунид здолништа За жени Високоеластичен Струк Макси А-линија Кариран Зимски Топол Одблесок долг џемпер со Здолниште до Глуждот

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 1.67
Џпли Женски Гроздобер Памук Без Ракави 50 Ти Стил Ретро Печатење Вечера Свечен Фустан Со Појас Церемонијални фустани за девојки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џпли Женски Гроздобер Памук Без Ракави 50 Ти Стил Ретро Печатење Вечера Свечен Фустан Со Појас Церемонијални фустани за девојки

Сезона : Пролет Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Почва Должина На Облека : Редовна Должи�

DEN 3.33
Елаинили Мода Матурска Облека Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фустан Линија Фустан Миди
  • Ново
Оценка на клиентот:

Елаинили Мода Матурска Облека Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фустан Линија Фустан Миди

Елаинили Мода Матурска Фустан Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фу�

DEN 655.84
Обични Фустани За Жени Вратоврска Половината Фустан Ретро Краток Женски Вратот Наметка Елегантен Ракав Фустан Партиски Клуб
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обични Фустани За Жени Вратоврска Половината Фустан Ретро Краток Женски Вратот Наметка Елегантен Ракав Фустан Партиски Клуб

Пол : Женаоваа здолниште е добро исечено и меко, што го прави одличен избор.Стил : Елегантен, секојдневен�

DEN 255.84
Јубатуо Женски Фустани Дами Секојдневен Секси Печатен Патент В-Врат Лабава Мода Фустан Надвор Од рамото Летни Фустани За Жени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јубатуо Женски Фустани Дами Секојдневен Секси Печатен Патент В-Врат Лабава Мода Фустан Надвор Од рамото Летни Фустани За Жени

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување На клиенти Со висококвалитетни, удобни, модерни, висо�

DEN 3.33