• Ново
Усмикси Зимски Женски Дуксер Дуксер На Екипажот За Жени Лабава Преголема Мода Дами Паѓаат Удобни Пуловер Блузи Трендовски Печатење На Срцето Врвови На Дуксери Со ?

Усмикси Зимски Женски Дуксер Дуксер На Екипажот За Жени Лабава Преголема Мода Дами Паѓаат Удобни Пуловер Блузи Трендовски Печатење

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

клиренс под Продавница за Облека од 5 долари, Кликнете Овде Смешни 2023 Зимски Женски Дуксер Дуксер Од Екипажот За Жени Лабави Преголеми Модни Дами Паѓаат Удобни Пуловер Блузи Трендовски Дуксер Со Долг Ракав Со Долг Ракав Блузи Неделни Зделки. Материјал : 80%Полиестер, 20% Памук. Пол : Жени,Жени,Девојки,Девојки,Дама, Дами. Сезона : Зима/Fall/Aut/Спирнг. Стил : Мода/Секојдневен/Трендовски. Јака : Екипажот. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Модниот дизајн ве прави попривлечни. Одлично за секојдневна, дневна или фотосесија, исто така одлична идеја за вас покажете подароци. Изработен е од материјали,чувство На Мека рака, без никаква штета на вашата кожа. ВЕ МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ : . Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,. ви благодариме за разбирањето!. 1 инч = 2,54 см. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Дуксериизглед На Табелата Големина На Табелата : XX-Голема Биста : 132cm/51.97" Рамо : 88cm/34.65" Ракав : 45cm/17.72" Должина : 70cm/27.56" ❥ Удобен Материјал : овој обичен пуловер е изработен од 60% памук,35% полиестер плус 5% Спандекс, тој е многу мек,удобно,РАСТЕГЛИВО И Лесно.Лабавиот дуксер ќе тече кога одите и ќе се чувствувате меки против вашата кожа. ❥ Карактеристики : жените паѓаат зимски врвови.Дуксер, Долг Ракав,, Печатење На Срцето.Мода,секојдневен стил, мек и удобен за носење.Едноставниот дизајн го прави мода засекогаш. ❥Повод : Добро За излегување, одмор,одмор,забава,клуб,секојдневен живот,канцеларија,дом,работа,плажа,патување,ноќта на вештерките, божиќ и activities winter зима внатрешни и надворешни активности. ❥Појавување : женскиот дуксер може да биде поврзан со здолништа, хеланки, фармерки, патики, сандали, очила за сонце и капи за сонце.Како да одговараат на сите изгледаат добро.Совршено вклопување со фармерки, слаби фармерки, шорцеви, јакна, ве прават шармантни и слатки. ❥Упатство за перење : Предметот што треба да се мие рачно (внатре кон надвор) во ладна вода и сув рамен.Повеќе информации за големината ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата, препорачајте 1-2 големина нагоре. Ако имате какви било прашања во врска со облеката, слободно контактирајте не.Ние ќе го обезбедиме најдоброто решение за вас во рок од 24 часа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Womenенски ракав плетен врвот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Womenенски ракав плетен врвот

Возачите од страна на Ли ракав, плетениот врв е одличен додаток на вашата обична гардероба Овие врвови с

DEN 3.00
Лабава Фит Женски Обичен Дуксер За Вратот На Екипажот Еднобојна Кошула Мека Лесна Лабава Лежерна Лежерна Едноставна Копче Долги
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лабава Фит Женски Обичен Дуксер За Вратот На Екипажот Еднобојна Кошула Мека Лесна Лабава Лежерна Лежерна Едноставна Копче Долги

Женски Обичен Дуксер За Вратот На Екипажот Еднобојна Кошула Мека Лесна Лабава Лежерна Лежерна Едностав

DEN 303.84
Маица Со долга Должина Маица Лабава Памучна Женска Кошула Фустан Со Копчиња Женски Обични Врвови Долга Блуза Женска Блуза Кул
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маица Со долга Должина Маица Лабава Памучна Женска Кошула Фустан Со Копчиња Женски Обични Врвови Долга Блуза Женска Блуза Кул

Стил : Секојдневна Јака : Стојат Фит : Одговара на големината што добивате : 1 Х блуза во центарот на внима�

DEN 3.00
- Кошули За Жени Тенок Врвот Кошула Долги Ракави Дупка Шарени У-Вратот Врвот Копчиња Маица Врвот Мека Повик Блуза Врвот Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

- Кошули За Жени Тенок Врвот Кошула Долги Ракави Дупка Шарени У-Вратот Врвот Копчиња Маица Врвот Мека Повик Блуза Врвот Блуза

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 284.16
Женски Блузи Со Кратки Ракави 4 јули Мода На Вратот На Екипажот Плус Големина Тенок Фит Лабава Лежерна Удобна Патриотска Кошула
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Блузи Со Кратки Ракави 4 јули Мода На Вратот На Екипажот Плус Големина Тенок Фит Лабава Лежерна Удобна Патриотска Кошула

Жените Мода Секојдневен Печатење Кошули Краток Ракав Лабава Плус Материјал : Оваа блузи е направен од в�

DEN 3.00
Плоштад Вратот Цветни Печати Женски Врвови Кратки Ракави Пеплум Кошули Градиент Слободно Време Блуза Пејсли Печатени Туники
  • Ново
Оценка на клиентот:

Плоштад Вратот Цветни Печати Женски Врвови Кратки Ракави Пеплум Кошули Градиент Слободно Време Блуза Пејсли Печатени Туники

Добредојдовте Во Продавницата РКЗДСР (◕ ᴗ◕✿)Ви Посакувам пријатно шопинг искуство ВО РКЗДСР online 24 час

DEN 273.44