• Ново
Самикар Ситни Врвови За Женски Ситни Ракави Со Големина На Царинење, Женски Врвови Ракави Летни Етнички Цветни Тенки Слатки Врвови Вратот На Екипажот Тенок Фит Маи

Самикар Ситни Врвови За Женски Ситни Ракави Со Големина На Царинење, Женски Врвови Ракави Летни Етнички Цветни Тенки Слатки

Buyers rating:
DEN 335.68

Износ

Големина Шема : . Големина : С Биста : 94см/37.01 "Ракав : 61см/24.02 " Должина : 67см/26.38". Големина : М Биста : 100см/39.37" Ракав : 64см/25.20 "Должина : 69см/27.17". Големина : L Биста : 106cm/41.73" Ракав : 66cm/25.98 "Должина : 72cm/28.35". Големина : XL Биста : 112cm/44.09 "Ракав : 69cm/27.17 " Должина : 74cm/29.13". Големина : 2xl Биста : 118cm/46.46" Ракав : 71cm/27.95 "Должина : 77cm/30.31". Сезона : Aut/Пролет/Зима. Пол : Жени, Девојче. Повод : Секојдневен, Далиј. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатени. Јака : Кружен Врат. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Редовно. Должина на ракавот : долг Ракав. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ЕЕЗ Женски Врв плус големина туника топ/хенли В-врат/врв со Туника Со Долги ракави/Занишан цветен врв за жени/кошула за нега на мајчинство/лежерна лабава кошула/врв од туника во шик стил за женски хеланки. Ткаенина : Мек материјал, удобен, дише, лесен, пријателски за кожата, супер симпатичен и ласкав. Додаток : со женски врв и блуза, лесно може да се облече или секојдневно. Изгледаат одлично со хеланки, панталони, фармерки, здолништа, шорцеви, чизми, кардигани, јакни, палта итн. Прилика : овој врв е совршен за пролет, лето, fall и зима. Погоден за состаноци, работа, одмор, канцеларија, училиште, бизнис, формално, интервју, на отворено, дома, шопинг, клуб, забава, улица, дневен фустан, одмор, патување и други прилики. Нега на перење : ладно машинско перење или рачно перење/закачување или сушење/без белење/без сушење cleaning.It е совршен подарок За Денот на Благодарноста и Божиќ за мама, сестра, девојка и најдобра пријателка.

Карактеристики

Производи во категоријата

- Кошули За Жени Тенок Врвот Кошула Долги Ракави Дупка Шарени У-Вратот Врвот Копчиња Маица Врвот Мека Повик Блуза Врвот Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

- Кошули За Жени Тенок Врвот Кошула Долги Ракави Дупка Шарени У-Вратот Врвот Копчиња Маица Врвот Мека Повик Блуза Врвот Блуза

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 284.16
Женски Блузи Со Кратки Ракави 4 јули Мода На Вратот На Екипажот Плус Големина Тенок Фит Лабава Лежерна Удобна Патриотска Кошула
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Блузи Со Кратки Ракави 4 јули Мода На Вратот На Екипажот Плус Големина Тенок Фит Лабава Лежерна Удобна Патриотска Кошула

Жените Мода Секојдневен Печатење Кошули Краток Ракав Лабава Плус Материјал : Оваа блузи е направен од в�

DEN 3.00