• Ново
Женска Блуза Летна Мода Плетена Туника Со Кратки Ракави Врв Лабава Кошула Жена Деловна Облека

Женска Блуза Летна Мода Плетена Туника Со Кратки Ракави Врв Лабава Кошула Жена Деловна Облека

Buyers rating:
DEN 431.84

Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01" Должина : 73см/28.74" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58" Должина : 74см/29.13" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 102см/40.16" Должина : 75см/29.53" големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 биста : 106cm/41.73" должина : 76cm/29.92" ГОЛЕМИНА : XXL САД : 12 велика Британија : 16 еу : 42 биста : 110cm/43.31" должина : 77cm/30.31" ГОЛЕМИНА : XXXL сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 114cm/44.88" должина : 78см/30.71" големина : Ххххл сад : 16 велика британија : 20 Еу : 46 биста : 118см/46.46" ДОЛЖИНА : 79СМ/31.10" големина : хххххл сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 биста : 122см/48.03" должина : 80см/31.50" жени мода топ блуза елегантна кошула обична кошула топ прилики СЕ ПОГОДНИ ЗА СЕКОЈДНЕВЕН секојдневен изглед и сите Прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци.Летната секојдневна блуза е многу свежа за носење, можете да ја облечете за изглед или да ја спарите со фармерки.Убаво со шорцеви, панталони и здолништа.Сезона : Пролет И Лето : Женска Пригода : Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : стил на печатење : Обична Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија : Оваа блуза е погодна за различни појавувања. Обични основни кошули за жени, шик цветен дизајн. Жените врвови летни секојдневни блузи; Мека, Лесна и дише ткаенина, удобна за носење. Стилскиот Врв Од Туника Е Убав За Спарување Со Фармерки или Шорцеви, Здолништа Во Лето, А Може да биде И Основен Внатрешен Слој со Палто или Јакна кога е Ладно. Можете Да Го Носите За Секоја Пригода, Како Што Се Канцеларија, Работа, Плажа, Состанок, Забава, Одмор, Одмор Дома И Шик Улична Облека. Погоден за канцеларија, работа, каузална дневна облека, запознавање, шопинг, собирање, вокација или само секојдневно носење. мека, удобна и издржлива.

Карактеристики

Производи во категоријата

Две облеки за жени Модни Жени Секојдневен Врат Со Качулка Долг Ракав Лабави Обични Блузи И Шорцеви Комплети костуми во атлетски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Две облеки за жени Модни Жени Секојдневен Врат Со Качулка Долг Ракав Лабави Обични Блузи И Шорцеви Комплети костуми во атлетски

: ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 126см / 49 Големина : Л Големина.35" женски модни дуксери и д�

DEN 223.84