• Ново
Амили Жени V - Вратот Долги Ракави Туника Блузи Повик Пушеле Манжетни Плисирани Тече Блузи

Амили Жени V - Вратот Долги Ракави Туника Блузи Повик Пушеле Манжетни Плисирани Тече Блузи

Buyers rating:
DEN 287.84

Износ

Големина (см) . Должина : 68 Биста : 88 Должина На Ракавот : 64 Половината : 78. Должина М : 69 Биста : 93 Должина На Ракавот : 65 Половината : 83. Л Должина : 70 Биста : 98 Должина На Ракавот : 66 Половината : 88. XL Должина : 71 Биста : 106 Должина На Ракавот : 67 Половината : 96. ХХЛ Должина : 72 Биста : 114 Должина На Ракавот : 68 Половината : 104. Големина (инч) . Должина На С : 26.77 Биста : 34.65 Должина На Ракавот : 25.20 Половината : 30.71 . Должина М : 27.17 Биста : 36.61 Должина На Ракавот : 25.59 Половината : 32.68 . Л Должина : 27.56 Биста : 38.58 Должина На Ракавот : 25.98 Половината : 34.65 . XL Должина : 27.95 Биста : 41.73 Должина На Ракавот : 26.38 Половината : 37.80 . ХХЛ Должина : 28.35 Биста : 44.88 Должина На Ракавот : 26.77 Половината : 40.94 . Материјал : Полиестер. Пол : Жени. Видови : Врвови. Ракав : Долго. Вратот : V-Вратот. Карактеристика : Лабава Полите. Боја : Бело, Црвено Вино, Црно, Кафе, Сино, Зелено,Темносино. Содржина На Пакетот : . 1 Х Врвен Материјал : Полиестер, изработен од материјал, мек и растеглив, фитил од влага, добра дишење, безбедност тестиран да биде ослободен од штетни материи. Карактеристики : Женска Маица, едноставна цврста боја, долги надуени ракави, дизајн на вратот, лабав раб, едноставен, удобен и разноврсен, мазен и удобен. Удобност И Дише : маичката е ткаенина што дише, удобна за носење и дише, така што ќе можете удобно да ја носите цел ден. Прилика : Маиците се совршени за секојдневно секојдневно носење, шопинг, забави, состаноци, патувања, одмор, кампување, плажа или други активности. Големина : имаме s/M/L/XL/XXL, вкупно пет големини за избор, нашата големина на облека е релативно стандардна, можете да се повикате на нашата дадена табела со големини.

Карактеристики

Производи во категоријата

Обични Врвови За Жени Со Долги Ракави Печатена Пеперутка Удобна Долна Кошула Вратот На Екипажот Лабава Пријатна Пуловер Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обични Врвови За Жени Со Долги Ракави Печатена Пеперутка Удобна Долна Кошула Вратот На Екипажот Лабава Пријатна Пуловер Блуза

18 "Ракав : 43см / 16.54 "Должина : 73см / 28 Со задоволство ќе ви испратиме замена или ќе ви вратиме Силно предлаг�

DEN 2.67
- Кошули За Жени Тенок Врвот Кошула Долги Ракави Дупка Шарени У-Вратот Врвот Копчиња Маица Врвот Мека Повик Блуза Врвот Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

- Кошули За Жени Тенок Врвот Кошула Долги Ракави Дупка Шарени У-Вратот Врвот Копчиња Маица Врвот Мека Повик Блуза Врвот Блуза

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 284.16
Синимоко Женски Врвови На Екипажот Со Долги Ракави Флора Печатење Секојдневна Летна Есенска Блуза Основни Врвови За Жени Светло
  • Ново
Оценка на клиентот:

Синимоко Женски Врвови На Екипажот Со Долги Ракави Флора Печатење Секојдневна Летна Есенска Блуза Основни Врвови За Жени Светло

Женски Круг Вратот Лабава Блузи Повик Печатење Маици Долги Ракави Блуза Карактеристики : 1.It изработен е

DEN 335.84