• Ново
Женски Тренингот Блуза Повик V Вратот Дуксер Лабава Мека Долги Ракави Пуловер Врвови Цврсти Кошули Со Странични Џебови

Женски Тренингот Блуза Повик V Вратот Дуксер Лабава Мека Долги Ракави Пуловер Врвови Цврсти Кошули Со Странични Џебови

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Материјал : 95%Полиестер+5%.Мека и удобна.Материјал : дуксер со Долги ракави изработен од полиестер, ткаенината се чувствува мека и топла, лесен дуксер удобен за носењекарактеристика : предни џебови пуловер дуксер карактеристики со долг ракав, опуштено вклопување, овој преголем пуловер е суштински предмет за пролет, лето, fall и зимамода : Не пропуштајте ја модата за боја на вратоврска! бојата за вратоврска е една од најпопуларните во 2022 година. Дуксерот во боја блок е дизајниран со шик принт за боја за вратоврска, кој лесно може да го привлече вниманието на сите и лесно да биде модна иконопис : овој дуксер е погоден за тинејџерки и жени, совршен за секојдневно секојдневие, работа, забава, свадба, состанок, патување, улица, коктел, ноќен клуб и одмор, Внатрешна И Надворешна Големина : С САД : 4- Биста : 103см/40.55" - - - - - - Ракав : 44.5 см/17.52 "- - - - - Должина : 66см/25.98". Големина : М САД : 6-Биста : 108см/42.52" - - - - - - ракав : 45см/17.72" - - - - - Должина : 68см/26.77". Големина : Л САД : 8-Биста : 113см/44.49" - - - - - - Ракав : 45.5 см/17.91" - - - - - Должина : 70см/27.56". Големина : XL НАС : 10- Биста : 118см/46.46" - - - - - - ракав : 46см/18.11" - - - - - Должина : 72см/28.35". Големина : ХХЛ САД : 12- Биста : 123см/48.43" - - - - - - Ракав : 46.5 см/18.31" - - - - - Должина : 74см/29.13". Големина : ХХХЛ САД : 14- Биста : 128см/50.39" - - - - - - ракав : 47см/18.50 "- - - - - Должина : 76см/29.92".

Карактеристики

Производи во категоријата

- Кошули За Жени Тенок Врвот Кошула Долги Ракави Дупка Шарени У-Вратот Врвот Копчиња Маица Врвот Мека Повик Блуза Врвот Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

- Кошули За Жени Тенок Врвот Кошула Долги Ракави Дупка Шарени У-Вратот Врвот Копчиња Маица Врвот Мека Повик Блуза Врвот Блуза

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 284.16
Плоштад Вратот Цветни Печати Женски Врвови Кратки Ракави Пеплум Кошули Градиент Слободно Време Блуза Пејсли Печатени Туники
  • Ново
Оценка на клиентот:

Плоштад Вратот Цветни Печати Женски Врвови Кратки Ракави Пеплум Кошули Градиент Слободно Време Блуза Пејсли Печатени Туники

Добредојдовте Во Продавницата РКЗДСР (◕ ᴗ◕✿)Ви Посакувам пријатно шопинг искуство ВО РКЗДСР online 24 час

DEN 273.44
Дами Обични Еднобојни Чипка Со Кратки Ракави В Врат Предно Рамо Ретро Краток Ракав Летен Лабав Врв На Кошула Во неформални ситуации
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дами Обични Еднобојни Чипка Со Кратки Ракави В Врат Предно Рамо Ретро Краток Ракав Летен Лабав Врв На Кошула Во неформални ситуации

Оваа продавница има добра корпоративна репутација, во духот на првата цел на клиентите, за да им обезбед

DEN 377.44
Лабава Фит Женски Обичен Дуксер За Вратот На Екипажот Еднобојна Кошула Мека Лесна Лабава Лежерна Лежерна Едноставна Копче Долги
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лабава Фит Женски Обичен Дуксер За Вратот На Екипажот Еднобојна Кошула Мека Лесна Лабава Лежерна Лежерна Едноставна Копче Долги

Женски Обичен Дуксер За Вратот На Екипажот Еднобојна Кошула Мека Лесна Лабава Лежерна Лежерна Едностав

DEN 303.84