• Ново
Девојки Маици Мода Секојдневен Гипур Чипка Длабок V Вратот Долг Ракав Блок Блуза Блузи

Девојки Маици Мода Секојдневен Гипур Чипка Длабок V Вратот Долг Ракав Блок Блуза Блузи

Buyers rating:
DEN 335.84

Износ

Големина : S Биста : 94cm/37.01" Рамо : 39cm/15.35" Ракав : 56cm/22.05" Должина : 64cm/25.20" Големина : M Биста : 99cm/38.98" Рамо : 40cm/15.75" Ракав : 57cm/22.44" Должина : 65cm/25.59" Големина : L Биста : 104см/40.94" рамо : 41см/16.14" ракав : 58см/22.83" должина : 66см/25.98" големина : xl Биста : 109см/42.91" рамо : 42см/16.54" ракав : 59см/23.23" должина : 67см/26.38" големина : xxl биста : 114см/44.88" рамо : 43см/16.93" ракав : 60см/23.62" должина : 68см/26.77" забелешка : со ладна вода/Не Пеглана Или изветвена на висока температура/закачете или исушете ја линијата/измијте Со слична боја, што Ќе Ја зголеми издржливоста На Вашата Облека. Овој основен врв е разноврсното парче што сите стилски дами треба да го додадат во својата гардероба. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Сигурен сум дека ќе ви се допадне !. Материјалот е удобен за носење и формира фитинг, што овозможува добар проток при движење или седење. Женскиот врв Е Удобен За Носење / оваа женска облека за секое време / овој врв е направен со лесен и мек материјал што прави да се чувствувате добро за меката кожа / пригода : Спорт, Униформа, Секојдневен, Џогирање, Трчање и повеќе прилики. Доколку имате какви било прашања во врска со овие производи, слободно контактирајте не. маици за жени лабава одговара кратко. женски маици против вратот мека. девојки маици големина 14-16 бела. летни фустани со маици за жени 2023 обични. жените врвови повик работа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Обични Врвови За Жени Со Долги Ракави Печатена Пеперутка Удобна Долна Кошула Вратот На Екипажот Лабава Пријатна Пуловер Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обични Врвови За Жени Со Долги Ракави Печатена Пеперутка Удобна Долна Кошула Вратот На Екипажот Лабава Пријатна Пуловер Блуза

18 "Ракав : 43см / 16.54 "Должина : 73см / 28 Со задоволство ќе ви испратиме замена или ќе ви вратиме Силно предлаг�

DEN 2.67
Маица Со долга Должина Маица Лабава Памучна Женска Кошула Фустан Со Копчиња Женски Обични Врвови Долга Блуза Женска Блуза Кул
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маица Со долга Должина Маица Лабава Памучна Женска Кошула Фустан Со Копчиња Женски Обични Врвови Долга Блуза Женска Блуза Кул

Стил : Секојдневна Јака : Стојат Фит : Одговара на големината што добивате : 1 Х блуза во центарот на внима�

DEN 3.00
Женски Блузи Со Кратки Ракави 4 јули Мода На Вратот На Екипажот Плус Големина Тенок Фит Лабава Лежерна Удобна Патриотска Кошула
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Блузи Со Кратки Ракави 4 јули Мода На Вратот На Екипажот Плус Големина Тенок Фит Лабава Лежерна Удобна Патриотска Кошула

Жените Мода Секојдневен Печатење Кошули Краток Ракав Лабава Плус Материјал : Оваа блузи е направен од в�

DEN 3.00