• Ново
Жените Секси Култура Ками Врвот Шпагети Ремен V Вратот Чипка До Предната Камизола

Жените Секси Култура Ками Врвот Шпагети Ремен V Вратот Чипка До Предната Камизола

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Женски Култура Ками Врвот, Мода Цветни Печатени Шпагети Ремен Длабоко V Вратот Чипка До Предниот Камизолкарактеристики : Обичната камизола е секогаш подготвена за летен одмор!Рачно миење одделно во ладна вода и сушење на рацете. Ниско-пеглање.Ве молиме измерете ја големината следете ја нашата табела со големини според описот на производот. (Не Амазон Шема)Големина(инч) Биста : 30.71-32.28 Половината : 24.41-25.98 Должина : 13.39 М Биста : 32.28-33.86 Половината : 25.98-27.56 Должина : 13.78 Л Биста : 33.86-35.43 Половината : 27.56-29.13 Должина : 14.17 Спецификација : Материјал : Боја на Мешавина од полиестер : Кајсија Применлив Пол : Женски Соодветни Сезони : Сите Сезони Стил : Вклучен Е Наут1 X Камизолепроспективако Производот Има Какви Било Проблеми Со Квалитетот, Слободно Контактирајте Не, Ние Ќе Ви Помогнеме Да Го Решите Проблемот Што Е Можно Побрзо. Материјал : Изработен од мешавина од полиестер. Висококвалитетна ткаенина, добра мекост и убаво дишење. Мазна и удобна за вашата нежна кожа. Карактеристики : Без Ракави, Без Грб, Длабок V Врат, Цветен Принт, Врвка Напред, Тенок фитинг, Исечена Должина. Основен врв на културата ками за пролет, лето и fall. Дизајн : оваа камизола без грб со цветен принт ви дава секси и шармантна силуета. Дизајн со врвка со мазна ткаенина за пријатно и ладно чувство. Добар Натпревар : моден кроп топ без ракави, совршен за совпаѓање со вашите омилени здолништа, шорцеви, хеланки, фармерки, јакна, патики, високи потпетици, сандали итн. Повод : Совршен За секојдневно носење, запознавање, шопинг, музички фестивали, костими, забава, клуб, сценска изведба, ноќно излегување, одмор, патување итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лабава Фит Женски Обичен Дуксер За Вратот На Екипажот Еднобојна Кошула Мека Лесна Лабава Лежерна Лежерна Едноставна Копче Долги
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лабава Фит Женски Обичен Дуксер За Вратот На Екипажот Еднобојна Кошула Мека Лесна Лабава Лежерна Лежерна Едноставна Копче Долги

Женски Обичен Дуксер За Вратот На Екипажот Еднобојна Кошула Мека Лесна Лабава Лежерна Лежерна Едностав

DEN 303.84
Женски Блузи Со Кратки Ракави 4 јули Мода На Вратот На Екипажот Плус Големина Тенок Фит Лабава Лежерна Удобна Патриотска Кошула
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Блузи Со Кратки Ракави 4 јули Мода На Вратот На Екипажот Плус Големина Тенок Фит Лабава Лежерна Удобна Патриотска Кошула

Жените Мода Секојдневен Печатење Кошули Краток Ракав Лабава Плус Материјал : Оваа блузи е направен од в�

DEN 3.00
Обични Врвови За Жени Со Долги Ракави Печатена Пеперутка Удобна Долна Кошула Вратот На Екипажот Лабава Пријатна Пуловер Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обични Врвови За Жени Со Долги Ракави Печатена Пеперутка Удобна Долна Кошула Вратот На Екипажот Лабава Пријатна Пуловер Блуза

18 "Ракав : 43см / 16.54 "Должина : 73см / 28 Со задоволство ќе ви испратиме замена или ќе ви вратиме Силно предлаг�

DEN 2.67