• Ново
Женска Маица, Врвови Со Кратки Ракави Со Квадратен Врат Жакард Лабави Летни Врвови За Секојдневен Дневен Весник

Женска Маица, Врвови Со Кратки Ракави Со Квадратен Врат Жакард Лабави Летни Врвови За Секојдневен Дневен Весник

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Женска Маица, Врвови Со Кратки Ракави Со Квадратен Врат Жакард Лабави Летни Врвови За Секојдневен Ден. Супер удобен и стилски што недостасува во вашиот плакар и е многу популарен меѓу забавите. Лесно се мие и суши без брчки. Големина Шема. Големина (см). St Length : t68tt Bust : t95. Mt Length : t69tt Bust : t99. Lt Length : t70tt Bust : t103. Големина(инч). St Length : t26. 77 t Bust : t37. 40 . Mt Length : t27. 17 t Bust : t38. 98 . Lt Length : t27, 56 t Bust : t40, 55 . Спецификација. Име на предметот : Женска Маица. Боја : бела, црна, розова, светло сина. Големина : С, М, Л. Шема : жакард. Материјал : 100% полиестер. Ракав : краток ракав. Јака : квадратен врат. Пол : жени. Содржина На Пакетот. 1пц х Женска Маица. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Висок Квалитет : Оваа Женска Маица е изработена од 100% полиестерски материјал. пријателски за кожата, мек и удобен за носење. Карактеристики : летната Маица за жени има краток ракав, квадратен врат, дизајнот на жакард ве прави помодерни. Лесно Се Совпаѓа : Маичката со кратки ракави за жени може да оди со се, да се комбинира со фармерки/шорцеви/здолништа во лето. Основни врвови за жени. Прилика : овие летни врвови за жени се погодни за многу прилики, како што се секојдневни, состаноци, забави, шопинг, канцеларија, улица или секојдневно носење. Пакет : 1 парче Женска Маица. Погоден за повеќето жени носат, лабава одговара за максимална удобност. Добра комбинација на убавина и удобност.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дами Обични Еднобојни Чипка Со Кратки Ракави В Врат Предно Рамо Ретро Краток Ракав Летен Лабав Врв На Кошула Во неформални ситуации
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дами Обични Еднобојни Чипка Со Кратки Ракави В Врат Предно Рамо Ретро Краток Ракав Летен Лабав Врв На Кошула Во неформални ситуации

Оваа продавница има добра корпоративна репутација, во духот на првата цел на клиентите, за да им обезбед

DEN 377.44
Обични Врвови За Жени Со Долги Ракави Печатена Пеперутка Удобна Долна Кошула Вратот На Екипажот Лабава Пријатна Пуловер Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обични Врвови За Жени Со Долги Ракави Печатена Пеперутка Удобна Долна Кошула Вратот На Екипажот Лабава Пријатна Пуловер Блуза

18 "Ракав : 43см / 16.54 "Должина : 73см / 28 Со задоволство ќе ви испратиме замена или ќе ви вратиме Силно предлаг�

DEN 2.67
Атинеток Слатки Врвови За Жени Кои Излегуваат Елегантна Крпеница Од Тантела Плус Големина Лабави Лесни Маици Со Кратки Ракави
  • Ново
Оценка на клиентот:

Атинеток Слатки Врвови За Жени Кои Излегуваат Елегантна Крпеница Од Тантела Плус Големина Лабави Лесни Маици Со Кратки Ракави

Едноставниот дизајн го прави мода засекогаш.Ние ќе го обезбедиме најдоброто решение за вас во рок од 24 ч

DEN 335.84