• Ново
Халиоинг Долг Кардиган За Жени Со Широк Долг Ракав Еднобојна Отворена Предна Лежерна Елегантна Облека Со Џебови

Халиоинг Долг Кардиган За Жени Со Широк Долг Ракав Еднобојна Отворена Предна Лежерна Елегантна Облека Со Џебови

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Вашето разбирање и поддршка се високо ценети. ОДРЕКУВАЊЕ ОД БОЈА : ние секогаш се стремиме да ги направиме нашите бои што е можно попрецизни, но поради поставките на мониторот, може да има мали варијации од точната боја на производот!. Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење.Ви благодариме за вашата голема поддршка за нас! Материјал : Полиестер. Може да се носи и со дуксери, кардигани, џемпери, врвови за пуловер, трикотажа и други тимови во fall и зима, погодни за сите сезони.

Карактеристики

Производи во категоријата

Обични Врвови За Жени Со Долги Ракави Печатена Пеперутка Удобна Долна Кошула Вратот На Екипажот Лабава Пријатна Пуловер Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обични Врвови За Жени Со Долги Ракави Печатена Пеперутка Удобна Долна Кошула Вратот На Екипажот Лабава Пријатна Пуловер Блуза

18 "Ракав : 43см / 16.54 "Должина : 73см / 28 Со задоволство ќе ви испратиме замена или ќе ви вратиме Силно предлаг�

DEN 2.67
Усмикси Неделни Зделки Зимски Маици За Жени Женски Врвови Заштита На Океанската Мода Лабави Лесни Пуловер Блузи Со Пуловер На
  • Ново
Оценка на клиентот:

Усмикси Неделни Зделки Зимски Маици За Жени Женски Врвови Заштита На Океанската Мода Лабави Лесни Пуловер Блузи Со Пуловер На

дозвола под Продавница за Облека од 5 долари, Кликнете Овде Неделни Зделки За Зимски Маици За Жени Женск�

DEN 1.33