• Ново
Tejiojio Essentials Краток Ракав Дозвола Лејди Лето Маица Жени Девојки Плус Големина Сончоглед Печатење Маици Маица Блуза Блузи

Tejiojio Essentials Краток Ракав Дозвола Лејди Лето Маица Жени Девојки Плус Големина Сончоглед Печатење Маици Маица Блуза Блузи

Buyers rating:
DEN 264.96

Износ

Жени Девојки Плус Големина Маици За Печатење Сончоглед Со Кратки Ракави Маица Блуза Врвовис ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : quosual V Вратот Маица, транспарентна мрежа деколте, краток ракав/ракави, рамен полите заврши, основни еднобојни, трендовски и елегантен.`+Прилика : Одлично За секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум,Одмор,Плажа,Вокација, Дружење, ви дава мода и среќа.Се Што Сакаме Е Да Ви донесеме Поинаква Мода. Ве Прави Мода И Уникатен Секој Ден.Информации за производот : Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Стил На Печатење : Обична должина На Ракавот : Јака Со Кратки Ракави : О-ѓердан : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Врвови Tejiojio Најважен Краток Ракав Расчистување Лејди Летна Маица Плус Големина Жени 5962д Животински Печатени О-Вратот Блуза Маичка. ? Стил-Женски Маици, блузи, секојдневни кошули, врвови за патници, маици за дневна облека, лабави опремени пролетни/летни врвови, високи и ниски полите на вратот на екипажот, Гроздобер Маица, печатени кошули, графички/цврсти дизајни за да бидете облечени шик и гламурозни. _ Дизајн - овој женски секојдневен стил на вратот на екипажот/Вратот/вратот на екипажот со краток ракав. Удобно за носење, ќе ве направи погламурозни и стилски, но не премногу откривачки. ✌ Повод-дамските врвови со кратки ракави се совршени со шорцеви, фармерки, здолништа, потпетици и може да се користат и како миење во пролет илиumn. Кога го носите овој елек, добивате комплименти. Ова е одличен избор како подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, ќерка или сестра. Едноставниот и природен дизајн го прави овој врв совршен за работа, одмор, празнични забави, излети, секојдневно носење. ?? Додаток-Спарете со слаби фармерки и чизми до глужд, или хулахопки и патики, сами или со хеланки и шорцеви/здолништа за секојдневен изглед во пролет и лето. Кардигани, палта и тексас јакни што ви одговараат, стануваат трендовски улични моди во fall и зима.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летни Женски Комбинезони Униформа Облека За Негувателка Лабава Предна Страна Со Големи Димензии Џеб Шарени Ракави За Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Женски Комбинезони Униформа Облека За Негувателка Лабава Предна Страна Со Големи Димензии Џеб Шарени Ракави За Печатење

Химивеј Лето Женски Комбинезони Униформа Облека На Негувател Лабава Предна Страна Џеб Со Големи Дименз

DEN 319.84
Гаекув Пеплум Блузи За Жени Блузи Маици Со Кратки Ракави Маици Со Редовно Вклопување Маици Со Пуловер Цврсти Блузи Против Блузи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гаекув Пеплум Блузи За Жени Блузи Маици Со Кратки Ракави Маици Со Редовно Вклопување Маици Со Пуловер Цврсти Блузи Против Блузи

Гаекув Пеплум Блузи За Жени ВозбудаНатпревар Our Нашите врвови од пеплум се дизајнирани да бидат лесни з�

DEN 305.44
Обични Врвови За Жени Со Долги Ракави Печатена Пеперутка Удобна Долна Кошула Вратот На Екипажот Лабава Пријатна Пуловер Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обични Врвови За Жени Со Долги Ракави Печатена Пеперутка Удобна Долна Кошула Вратот На Екипажот Лабава Пријатна Пуловер Блуза

18 "Ракав : 43см / 16.54 "Должина : 73см / 28 Со задоволство ќе ви испратиме замена или ќе ви вратиме Силно предлаг�

DEN 2.67