• Ново
Еккаме Кошула Со Американско Знаме Блузи За Жени 4 јули Маици Дозвола За Жени Денот На Независноста На Вратот Печатење Маици Модни Удобни Женски Блузи Врвови Л

Еккаме Кошула Со Американско Знаме Блузи За Жени 4 јули Маици Дозвола За Жени Денот На Независноста На Вратот Печатење Маици

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Жените V-Вратот Денот На Независноста Печати Маици Мода Удобно Женски Блузи Topsfearteates : гроздобер класичен Хумор маица costumelightege, Класичен одговара, Двојно игла ракав и дното полите Дише и удобно со некои се водат, тенки и одговараат за пролет и лето екипажот дизајн ве прави попривлечни.Машинско перење ладно со слични бои, Сув Материјал на тивок оган : 95%Полиестер, 5%Спандекс.Прилика : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : сезона на перење машини : пролет, лето ,ze : вистинска големина забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Содржина на пакетот : 1 Компјутер Жените врвови Големина. Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Ракав Должина На Рамената Е Мала 4 8 34 104см/40.94" 24см/9.45" 46см/18.11" 65см/25.59" М Медиум 6 10 36 108см/42.52" 24см/9.45" 48см/18.90" 66см/25.98" Л Големи 8 12 38 112см/44.09" 25cm/9.84" 50cm/19.69" 67cm/26.38" xl x-големи 10 14 40 116cm/45.67" 25cm/9.84" 52cm/20.47" 68cm/26.77" xxl 2x-големи 12 16 42 124cm/48.82" 26cm/10.24" 54см/21.26" 69см/27.17" големина : и големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 104cm/40.94 "ракав : 24cm/9.45" Рамо : 46cm/18.11 "Должина : 65cm/25.59" Големина : M Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 24см/9.45" Рамо : 48см/18.90 "Должина : 66см/25.98" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 25см/9.84" Рамо : 50см/19.69 "Должина : 67см/26.38" Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116cm/45.67 "Ракав : 25cm/9.84" Рамо : 52cm/20.47 "Должина : 68cm/26.77" Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 124cm/48.82 "Ракав : 26cm/10.24" Рамо : 54cm/21.26 "Должина : 69cm/27.17" Нашите Врвови се направени од Полиестер И памук. Мек материјал, лесен и удобен, Цветни Печатени Лабави Врвови /Секси V Вратот/Без Ракави/Еластичен Струк/Краток Ракав/Секојдневен Стил/Фустан За Лулашка На Плажа/Ручано/Ладно Рамо/Ден На Независноста/Долг Фустан/летни врвови за жени, задолжителен фустан во вашата гардероба. ПАТРИОТСКИ ИЗГЛЕД - Овој Прекрасен Цветни Женски Врвови Е Толку Задолжителен за Новата Сезона! Од Живописните Бои До Лелеавото Чувство, Сигурно Ќе Биде Вашиот Нов Омилен Пролет и Лето!. ВРВОВИ НА АМЕРИКАНСКОТО ЗНАМЕ-Ја Сакаме Прекрасната Комбинација На Печатење На Знамето-Тоа е Толку Прекрасно Светол Додаток на Вашиот Плакар! Материјалот Е Толку Лесен и Има Малку Истегнување за Совршено Вклопување! И Ние Ги Сакаме Цветните Секојдневни Врвови-Тоа Е направено за Релаксација!. Удобни и Меки-кошулите се многу удобни за носење и нема да се чувствувате затегнати во пазувите. Вискоза и спандекс ткаенина што го прави поудобно против кожата. Повод Совршен Со фармерки/хеланки/шорцеви/јога панталони/секојдневни панталони/џемпер синџир и така натаму. Одговараат за повик/патување/дома / датум/партија/работа/шопинг. Носење на Сите сезони особено Пролет и Лето.

Карактеристики

Производи во категоријата

Womenенски ракав плетен врвот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Womenенски ракав плетен врвот

Возачите од страна на Ли ракав, плетениот врв е одличен додаток на вашата обична гардероба Овие врвови с

DEN 3.00
- Кошули За Жени Тенок Врвот Кошула Долги Ракави Дупка Шарени У-Вратот Врвот Копчиња Маица Врвот Мека Повик Блуза Врвот Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

- Кошули За Жени Тенок Врвот Кошула Долги Ракави Дупка Шарени У-Вратот Врвот Копчиња Маица Врвот Мека Повик Блуза Врвот Блуза

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 284.16
Маица Со долга Должина Маица Лабава Памучна Женска Кошула Фустан Со Копчиња Женски Обични Врвови Долга Блуза Женска Блуза Кул
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маица Со долга Должина Маица Лабава Памучна Женска Кошула Фустан Со Копчиња Женски Обични Врвови Долга Блуза Женска Блуза Кул

Стил : Секојдневна Јака : Стојат Фит : Одговара на големината што добивате : 1 Х блуза во центарот на внима�

DEN 3.00
Атинеток Слатки Врвови За Жени Кои Излегуваат Елегантна Крпеница Од Тантела Плус Големина Лабави Лесни Маици Со Кратки Ракави
  • Ново
Оценка на клиентот:

Атинеток Слатки Врвови За Жени Кои Излегуваат Елегантна Крпеница Од Тантела Плус Големина Лабави Лесни Маици Со Кратки Ракави

Едноставниот дизајн го прави мода засекогаш.Ние ќе го обезбедиме најдоброто решение за вас во рок од 24 ч

DEN 335.84
Обични Врвови За Жени Со Долги Ракави Печатена Пеперутка Удобна Долна Кошула Вратот На Екипажот Лабава Пријатна Пуловер Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обични Врвови За Жени Со Долги Ракави Печатена Пеперутка Удобна Долна Кошула Вратот На Екипажот Лабава Пријатна Пуловер Блуза

18 "Ракав : 43см / 16.54 "Должина : 73см / 28 Со задоволство ќе ви испратиме замена или ќе ви вратиме Силно предлаг�

DEN 2.67
Плоштад Вратот Цветни Печати Женски Врвови Кратки Ракави Пеплум Кошули Градиент Слободно Време Блуза Пејсли Печатени Туники
  • Ново
Оценка на клиентот:

Плоштад Вратот Цветни Печати Женски Врвови Кратки Ракави Пеплум Кошули Градиент Слободно Време Блуза Пејсли Печатени Туники

Добредојдовте Во Продавницата РКЗДСР (◕ ᴗ◕✿)Ви Посакувам пријатно шопинг искуство ВО РКЗДСР online 24 час

DEN 273.44