• Ново
Лабава Фит Женски Обичен Дуксер За Вратот На Екипажот Еднобојна Кошула Мека Лесна Лабава Лежерна Лежерна Едноставна Копче Долги Ракави Јуниори Блуза Со Долги Рака

Лабава Фит Женски Обичен Дуксер За Вратот На Екипажот Еднобојна Кошула Мека Лесна Лабава Лежерна Лежерна Едноставна Копче Долги

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

Женски Обичен Дуксер За Вратот На Екипажот Еднобојна Кошула Мека Лесна Лабава Лежерна Лежерна Едноставна Долги Ракави Со Копчиња. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 350гр. големина На Пакетот : 40х35х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Кошула За вежбање Женска Лабава Кошула За Компресија Обични Женски Блузи Со Долги Ракави Кошули Со Високи Долги Ракави За Жени Маици Со Еднобојна Боја табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Рамо : 45см/17.72" Ракав : 53см/20.87" Должина : 70см/27.56"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 54см/21.26" ДОЛЖИНА : 71 CM/27.95"големина : l сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 104cm/40.94" рамо : 47cm/18.50" ракав : 55cm/21.65" ДОЛЖИНА : 72 CM/28.35"големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 108cm/42.52" рамо : 48см/18.90" ракав : 56см/22.05" должина : 73см/28.74"големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 112см/44.09" РАМО : 49СМ/19.29" Ракав : 57см/22.44" Должина : 74см/29.13" ① Пригода И совпаѓање, работа, УЛИЧНА ОБЛЕКА, ЗАБАВА, СОСТАНОЦИ, одмор, Шопинг, кафуле и други секојдневни прилики. Совршено Се Комбинира Со Ѓердани, Фармерки, Хеланки И Чизми За Стилски Изглед Во Топло Време. ​ Може Да Се Користи Како Основа За Ветробран, Јакна Или Кардиган За Да Се Загрее Во Ладно Време. ​ Памучна Полиестерска Спандекс Кошула Сува Фитил Маица Жени Кошула Со Долги Ракави Женски Кошули Со Кратки Ракави Технолошки Истегнување. €Карактеристики}Стилски Детали За Шиење На Деколте, Нежен Струг Нежна И Практична Декорација На Копчињата, Копчињата На Градите Може Да се Откопчаат По Потреба, а Реброто Плетена Маица со Тенок Фит Ја Истакнува Фигурата на Жената. Женска Летна Кошула Сува Фит Маица Жени Летна Кошула Со Долги Ракави Женски Кошули Со Долги Ракави Женски Маици Со Маици Со Долг Ракав. ●Вовед Во Материјал Е Направен Од Плетена Ткаенина Со Меки Ребра, Издржлива, Еластична И Дише, Тоа Е Одличен Избор За Облека. Женски Кошули Со Долги Ракави Женска Маица Секојдневна Полиестерска Маица Со Долги Ракави Женска Женска Графичка Технолошка Облека. ●ИНСТРУКЦИИ ЗА НЕГА●Рачно Перење Во Ладна Вода Или Миење Во Машината За Перење До Копчињата/закачете Или Закачете За Да Се Исуши. Жените Компресија Кошули Маици Долги Ракави Жени Атлетски Блузи За Жени Краток Ракав Долги Ракави Спандекс Кошула Жените Пакет. `+Опис На Големината Ве Молиме Проверете Ја Табелата Со Големини Во Описот На Производот Пред Да Го Купите. Рачното Мерење Може Да Има Грешка Од 1-2 См, Те Молам Прости Ми. Основи Женски Женски Кошули Краток Ракав Памук Долги Ракави Маици За Жени Долги Ракави Топлина Тренингот Облека.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Блузи Со Кратки Ракави 4 јули Мода На Вратот На Екипажот Плус Големина Тенок Фит Лабава Лежерна Удобна Патриотска Кошула
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Блузи Со Кратки Ракави 4 јули Мода На Вратот На Екипажот Плус Големина Тенок Фит Лабава Лежерна Удобна Патриотска Кошула

Жените Мода Секојдневен Печатење Кошули Краток Ракав Лабава Плус Материјал : Оваа блузи е направен од в�

DEN 3.00
Маица Со долга Должина Маица Лабава Памучна Женска Кошула Фустан Со Копчиња Женски Обични Врвови Долга Блуза Женска Блуза Кул
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маица Со долга Должина Маица Лабава Памучна Женска Кошула Фустан Со Копчиња Женски Обични Врвови Долга Блуза Женска Блуза Кул

Стил : Секојдневна Јака : Стојат Фит : Одговара на големината што добивате : 1 Х блуза во центарот на внима�

DEN 3.00