• Ново
Плус Големина Блузи За Жени Женски V-Вратот Краток Ракав Графички Отпечатоци Џеб Маици Денот На Независноста Кошули За Жени Кралско Сино М

Плус Големина Блузи За Жени Женски V-Вратот Краток Ракав Графички Отпечатоци Џеб Маици Денот На Независноста Кошули За Жени

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

KSCYKKKD Плус Големина Блузи За Жени Женски V-Вратот Краток Ракав Графички Отпечатоци Џеб Маици Денот На Независноста Кошули За Жени . *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 100% Полиестерколори : Сина,Светло Сина,Кралска Сина,Бела,Портокалова : С,М,Л,ХЛ,ХХЛ,ХХХХЛ,Ххххххлтебелина : Лесна И Дише Сезона : Пролет/Лето /all Стил : Слободно Време,Блузи, Секојдневен, Моден Повод : Забава, Одмор, Викенд, Патување, крајбрежен одмор вклучен : 1 КОМПЈУТЕР женски врвови. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Материјал : Изработен од висококвалитетен 100% Полиестер. Лесен и удобен, мек и пријателски за кожата, кој ви дава кул лето. Карактеристика : Женски Блузи Плус Големина Симпатична Печатени Пилинг Работни Униформа Блузи За Жени Крстот V-Вратот Краток Ракав Забава Маици Работна Облека Маица Со Џебови. Карактеристика : V-Вратот ; Краток Ракав ; Графички Отпечатоци ; Маици ; V Вратот. Повод : Собирање, патување, одмор и забава, секојдневен живот. Можете да ги носите овие женски врвови на плажа за да уживате во летното сонце, или можете да го почувствувате летниот ветер навечер. Овој удобен краток ракав е погоден за различни прилики во жешко лето!. Дизајн и Совпаѓање : Овие Врвови специјално дизајнирани за вас. Можете да ја носите оваа кошула со вашите омилени панталони, или можете да напикате половина од краткиот ракав во панталоните за да ја покажете модата. Овие разноврсни врвови се суштинско богатство во вашата гардероба.

Карактеристики

Производи во категоријата

Deal Премиер Ден Договор Кардигани Долна Облека Без Ракави За Жени Лабави Пријатни Отворени Предни Долги Џемпери Со Џебови Паѓаат
  • Ново
Оценка на клиентот:

Deal Премиер Ден Договор Кардигани Долна Облека Без Ракави За Жени Лабави Пријатни Отворени Предни Долги Џемпери Со Џебови Паѓаат

Долг ракав и основен дизајн на плетена текстура, што е совршено за да одговара на вашите кошули и фармер�

DEN 1.33