• Ново
Бобасндм Божиќна Трпеза Тркач Со Црна Црвена Карирана Граница И Новогодишни Елки, Дебел И Издржлив Тркач За Божиќна Трпеза За Украси За Божиќна Трпезариска Маса

Бобасндм Божиќна Трпеза Тркач Со Црна Црвена Карирана Граница И Новогодишни Елки, Дебел И Издржлив Тркач За Божиќна Трпеза За

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Опис : Користејќи фино шиење, овој тркач на маса е многу издржлив. И дизајните во долг стил можат да ги задоволат вашите потреби. Со фина изработка и отпорност на абење/топлина, овој чаршав може да ја заштити вашата работна површина од гребнатини и оштетувања.Благодарение на извонредниот дизајн на моделот на снегулки, овој чаршав е многу убав и нежен и може добро да ја украси вашата трпеза и Елка, со што ќе додадете богат празник atmosphere.It изработен е од ленен материјал.Овој тркач на маса е во должина од 183 см и 33 см во width.It може да се користи за сезонски празници, во затворени простории, на отворено, тушеви за бебиња, семејни вечери, банкети, роденденски забави, свадби, карневали, дипломи, празнични прослави, Забави За Благодарност, ноќта на Вештерките и базен.Име на ставка : Трчање На Маса Материјал : Лен Карактеристики : Лесен За Чистење, Издржлив, Убав изглед, Декоративни Детали : 183см х 33см/72.05 "х 12.99" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Тркач На Маса може да се користи за сезонски празници, во затворени простории, на отворено, тушеви за бебиња, семејни вечери, банкети, роденденски забави, свадби, карневали, дипломи, празнични прослави, Денот на Благодарноста, Ноќта на Вештерките. Користејќи фино шиење, овој тркач на маса е многу издржлив. И дизајните во долг стил можат да ги задоволат вашите потреби. Со фина изработка и отпорност на абење/топлина, овој чаршав може да ја заштити вашата работна површина од нула. Со фино шиење, овој чаршав трае многу добро. И долгиот дизајн ќе ги задоволи вашите потреби. Овој чаршав може да ја заштити вашата работна површина од гребнатини и оштетувања поради неговата фина изработка и ж. со користење на фини шевови, овој чаршав е многу издржлив. И долгиот дизајн може да ги задоволи вашите потреби. Чаршавот има фина изработка и отпорност на топлина, што помага да се заштити вашата работна површина од с. Одликувајќи се со употреба на фини шевови, овој чаршав има тенденција да биде многу издржлив. Додека долгиот дизајн може да ја задоволи вашата побарувачка. Вашата работна површина може да биде заштитена од гребнатини и оштетувања бидејќи има парична казна.

Карактеристики

Производи во категоријата

Џек-О-Фенер Маса Тркач И Пласман
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џек-О-Фенер Маса Тркач И Пласман

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на ква

DEN 0.67
Памук Сатен Трчач На Маса, 90 - Розово Сиво Геометриско Руменило Розово Златни Триаголници Модерен Минималистички Гео Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Трчач На Маса, 90 - Розово Сиво Геометриско Руменило Розово Златни Триаголници Модерен Минималистички Гео Печатење

Тркач На маса Руменило Розово Злато Геометриски Триаголници Модерен Минималистички Памук Сатенсетира�

DEN 1.00
Лагер Божиќ Маса Тркач Снешко Чаршав Еднократно Садови Знаме Трпезарија Сала Кујна Покритие Аранжман Материјали За Затворен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лагер Божиќ Маса Тркач Снешко Чаршав Еднократно Садови Знаме Трпезарија Сала Кујна Покритие Аранжман Материјали За Затворен

Опис : Премиум Материјал : тркачот За Божиќна трпеза е изработен од врвна ткаенина, која е отпорна на абе�

DEN 175.84
Лук-ки Шам-Рок Трчач На Трпеза За Украси На Денот На Свети Патрикс Ирска Покривка Пролет Зелена Празнична Домашна Кујна Централен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лук-ки Шам-Рок Трчач На Трпеза За Украси На Денот На Свети Патрикс Ирска Покривка Пролет Зелена Празнична Домашна Кујна Централен

Лукки ШамРок Трчач На Маса За Украси На Денот На Свети Патрикс 47 Инчен Ирски Капак Пролет Зелен Празник �

DEN 3.33
Тил Сино Шарени Реси Маса Тркач 14х72
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тил Сино Шарени Реси Маса Тркач 14х72

DII нуди целосна колекција на дизајни базирани на трендови за сите сезони Вклучување на најжешките бои и

DEN 3.00
Корашан Соба Декор, Денот На Благодарноста Трпезариска Маса Тркач Тиква Јавор Лист Свадба Декор Маса Крпа За Трпезариска Маса,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Корашан Соба Декор, Денот На Благодарноста Трпезариска Маса Тркач Тиква Јавор Лист Свадба Декор Маса Крпа За Трпезариска Маса,

Користејќи висококвалитетен материјал, тој е многу погоден за вас.ако имате било какви прашања при избо

DEN 3.33
Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Тики Средината На Векот Полинезиски Геометриски Портокалова Црвена Жолта Кафеава Гроздобер Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Тики Средината На Векот Полинезиски Геометриски Портокалова Црвена Жолта Кафеава Гроздобер Печатење

Тркач На маса Полинезиец Од Средината На Векот Тики Тапа Хаваи Хавајски Памук Сатенсетирајте ја вашата

DEN 1.00
Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеав Портокал Задебелени Букви Големи Светли Печати Сопствени Постелнина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеав Портокал Задебелени Букви Големи Светли Печати Сопствени Постелнина

Трчач На маса Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеаво Портокалово Задебелени Букви Голем Памук Сатен Поставет

DEN 191.84