• Ново
Бура Сина Доби Лента Ребрести Маса Тркач 13х108

Бура Сина Доби Лента Ребрести Маса Тркач 13х108

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалитетни домашни и градинарски производи за секоја сезона. Нека овие производи станат вреден дел од вашиот живот. Тркач на маса од 13х108 инчи одговара на маса на која се сместени 8-12 луѓе. Користете самостојно или слој преку чаршав за да ја облечете масата нагоре или надолу. 100 проценти памук со раб во стилот на макраме од 2,75 инчи на секој крај. Машинско перење во ладна вода одделно, нежен циклус, лежеше рамно за да се исуши. Ниско железо колку што е потребно. Памукот може да се намали. Нашиот брз ребрест ребрест тркач на маса со ленти доби овозможува да се истакнат вашите садови за вечера, давајќи изјава. Различни бои го прават овој тркач на маса лесен за мешање и совпаѓање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса

Ажурирајте го вашиот домашен декор со овој атрактивен тркач на маса .Декорацијата на масата со атрактив

DEN 1.00
Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Тики Средината На Векот Полинезиски Геометриски Портокалова Црвена Жолта Кафеава Гроздобер Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Тики Средината На Векот Полинезиски Геометриски Портокалова Црвена Жолта Кафеава Гроздобер Печатење

Тркач На маса Полинезиец Од Средината На Векот Тики Тапа Хаваи Хавајски Памук Сатенсетирајте ја вашата

DEN 1.00
Памук Сатен Трчач На Маса, 90 - Розово Сиво Геометриско Руменило Розово Златни Триаголници Модерен Минималистички Гео Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Трчач На Маса, 90 - Розово Сиво Геометриско Руменило Розово Златни Триаголници Модерен Минималистички Гео Печатење

Тркач На маса Руменило Розово Злато Геометриски Триаголници Модерен Минималистички Памук Сатенсетира�

DEN 1.00
Тил Сино Шарени Реси Маса Тркач 14х72
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тил Сино Шарени Реси Маса Тркач 14х72

DII нуди целосна колекција на дизајни базирани на трендови за сите сезони Вклучување на најжешките бои и

DEN 3.00
Џек-О-Фенер Маса Тркач И Пласман
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џек-О-Фенер Маса Тркач И Пласман

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на ква

DEN 0.67