• Ново
Табела Декор Маса Тркач Боемски Цвет Шема Шема Кафе Маса Покривка Крпа Свадба Партија Ресторан Маса Тркач

Табела Декор Маса Тркач Боемски Цвет Шема Шема Кафе Маса Покривка Крпа Свадба Партија Ресторан Маса Тркач

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

`+ Повеќе големини : Три големини 13 € 48,13 € 72,13 € 108 IN. ① Повеќенаменска€ : Овој чаршав е совршен за секоја пригода. Можете да го користите за внатрешни и надворешни собири, семејни собири, роденденски забави, свадби, празници, церемонии за дипломирање и други прилики. Убавото и извонредно знаме на масата може да се користи како подарок за невестински тушеви, годишнини, родендени, прослави за загревање на куќата и Божиќни подароци, оставајќи длабок впечаток кај гостите на вашите специјални настани. Нашето знаме на масата е направено од мешавина од памук и лен, која е густа, издржлива, мека и пријателска за кожата и може повторно да се користи. Многу погоден за секојдневна употреба, одмор, јадење, специјални прилики, семејни собири итн. ● Висококвалитетен материјал● : чаршавот е изработен од мешавина од памук и лен, со умерена дебелина, мек и пријателски за кожата, еколошки и еднократно. Нема намалување. Не исчезнува. Заштитете ја површината на масата од топли садови, гребнатини и истури.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лагер Божиќ Маса Тркач Снешко Чаршав Еднократно Садови Знаме Трпезарија Сала Кујна Покритие Аранжман Материјали За Затворен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лагер Божиќ Маса Тркач Снешко Чаршав Еднократно Садови Знаме Трпезарија Сала Кујна Покритие Аранжман Материјали За Затворен

Опис : Премиум Материјал : тркачот За Божиќна трпеза е изработен од врвна ткаенина, која е отпорна на абе�

DEN 175.84
Лук-ки Шам-Рок Трчач На Трпеза За Украси На Денот На Свети Патрикс Ирска Покривка Пролет Зелена Празнична Домашна Кујна Централен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лук-ки Шам-Рок Трчач На Трпеза За Украси На Денот На Свети Патрикс Ирска Покривка Пролет Зелена Празнична Домашна Кујна Централен

Лукки ШамРок Трчач На Маса За Украси На Денот На Свети Патрикс 47 Инчен Ирски Капак Пролет Зелен Празник �

DEN 3.33
Корашан Соба Декор, Денот На Благодарноста Трпезариска Маса Тркач Тиква Јавор Лист Свадба Декор Маса Крпа За Трпезариска Маса,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Корашан Соба Декор, Денот На Благодарноста Трпезариска Маса Тркач Тиква Јавор Лист Свадба Декор Маса Крпа За Трпезариска Маса,

Користејќи висококвалитетен материјал, тој е многу погоден за вас.ако имате било какви прашања при избо

DEN 3.33
Тил Сино Шарени Реси Маса Тркач 14х72
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тил Сино Шарени Реси Маса Тркач 14х72

DII нуди целосна колекција на дизајни базирани на трендови за сите сезони Вклучување на најжешките бои и

DEN 3.00
Граничи Доби Ткаени Маса Тркач, 72
  • Ново
Оценка на клиентот:

Граничи Доби Ткаени Маса Тркач, 72

Овие тркачи на маса се совршени за излети, забави, тушеви, вечери, секојдневна употреба и многу повеќе...

DEN 1.00
Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса

Ажурирајте го вашиот домашен декор со овој атрактивен тркач на маса .Декорацијата на масата со атрактив

DEN 1.00
Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеав Портокал Задебелени Букви Големи Светли Печати Сопствени Постелнина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеав Портокал Задебелени Букви Големи Светли Печати Сопствени Постелнина

Трчач На маса Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеаво Портокалово Задебелени Букви Голем Памук Сатен Поставет

DEN 191.84