• Ново
Црвена, Бела И Сина Доби Лента Маса Тркач

Црвена, Бела И Сина Доби Лента Маса Тркач

Buyers rating:
DEN 319.68

Износ

DII нуди целосна колекција на дизајни базирани на трендови за сите сезони. Вклучување на најжешките бои и теми, DII ви носи свежа, иновативна линија на кујнски производи, маса, подароци и домашен декор за секоја сезона, секој празник и сите. ТРКАЧ НА МАСА ШТО ќе ВИ се ДОПАДНЕ : Нашиот тркач на маса може да смрека јадење, фоаје, конзола или масички за кафе додека сеуште ја покажува површината на мебелот; Поставете растенија или други централни парчиња на врвот на нашиот издржлив и долготраен тркач на маса за да го ажурирате секој простор. Елегантен правоаголен тркач на маса со ленти доби. Одговара на маси кои можат да седат 4-6 луѓе. Нашите тркачи за маса се достапни во асортиман на бои и се координираат со нашите крпи за садови, престилки, белезници за рерна, држачи за тенџере, салфетки и чаршафи. Издржлив; дизајниран за долготрајна употреба. Мери 14 инчи широк за 72 инчи долг.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дијамант Лен Маса Тркач-Мала Тежина Мека Модерна Елегантна Маса Крпа Тркач Декорација Кујна Маса Тркачи-Џиновска Бела Ајкула
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дијамант Лен Маса Тркач-Мала Тежина Мека Модерна Елегантна Маса Крпа Тркач Декорација Кујна Маса Тркачи-Џиновска Бела Ајкула

70% Полиестер +30% Постелнина€® Ткаенина За Трчање На Маса ● овој шарен тркач на маса е изработен од 70% пол�

DEN 2.33
Џек-О-Фенер Маса Тркач И Пласман
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џек-О-Фенер Маса Тркач И Пласман

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на ква

DEN 0.67
Граничи Доби Ткаени Маса Тркач, 72
  • Ново
Оценка на клиентот:

Граничи Доби Ткаени Маса Тркач, 72

Овие тркачи на маса се совршени за излети, забави, тушеви, вечери, секојдневна употреба и многу повеќе...

DEN 1.00
Лагер Божиќ Маса Тркач Снешко Чаршав Еднократно Садови Знаме Трпезарија Сала Кујна Покритие Аранжман Материјали За Затворен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лагер Божиќ Маса Тркач Снешко Чаршав Еднократно Садови Знаме Трпезарија Сала Кујна Покритие Аранжман Материјали За Затворен

Опис : Премиум Материјал : тркачот За Божиќна трпеза е изработен од врвна ткаенина, која е отпорна на абе�

DEN 175.84