• Ново
Влакненца V Вратот Летечки Ракав Средна Должина Чипка Женски Фустан Џеб Долг Фустан За Жени Фустани Работа Секојдневен

Влакненца V Вратот Летечки Ракав Средна Должина Чипка Женски Фустан Џеб Долг Фустан За Жени Фустани Работа Секојдневен

Buyers rating:
DEN 516.64

Износ

Влакненца V вратот летање ракав средна должина чипка до женски фустан. Материјал : полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Големина шема : . Големина : С Биста : 97см/38,19" Рамо : 36см/14,17" Ракав : 13см/5,12" Должина : 95см/37,40"Големина : М Биста : 102см/40,16" Рамо : 37,2 см/14,65" Ракав : 13,5 см/5,31" Должина : 96,5 см/37,99"Големина : Л биста : 107см/42,13" рамо : 38,4 см/15,12" Ракав : 14см/5,51" Должина : 98см/38,58"Големина : Xl биста : 115см/45,27" Рамо : 40,8 см/15,77" Ракав : 14,5 см/5,71" должина : 99,5 см/39,17"Големина : xxl Биста : 123cm/48.42" рамо : 43.2 cm/17.00" ракав : 15cm/5.91" должина : 101cm/39.76" овој фустан е лесен, но не проѕирен, не тежок дури и во сончево време. Фустанот Со Замав Со Кратки Ракави Е Дефинитивно Првиот Избор За Летна Гардероба. Ве Молиме Проверете Ги Мерењата На Големината Пред Да Нарачате За Да Обезбедите Соодветно Вклопување. Во Толку Убаво Време, Треба Да Го Носите, Ретро Е И Прекрасно, А Бојата Е Прекрасна И Елегантна, Изгледа Многу Убаво, Меко, Удобно И Воздушно За Жешките Летни И Влажни Денови, Само Верувајте Ми, Кога Ќе Го Облечете Овој Фустан Ќе Привлечете Повеќе Внимание. Фустани За Жени И Го Покажуваат Женскиот Шарм;. Погоден За Клуб, Ноќен Клуб, Забава, Ноќно Излегување, Клубска Облека, Вечер, Свадба, Враќање Дома. Стил Добар За Пролет, Лето ,umn И Зима.

Карактеристики

Производи во категоријата

Пијанпианци Фустан Од Шифонска Обвивка Тинејџерски Фустани За Забави И Фустан За Жени Плус Големина Женска Еднобојна Тркалезна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пијанпианци Фустан Од Шифонска Обвивка Тинејџерски Фустани За Забави И Фустан За Жени Плус Големина Женска Еднобојна Тркалезна

Машински Материјал За Перење : овој женски летен фустан е изработен Од Полиестер.Ткаенината е многу мек�

DEN 2.67
Јуелијанкси Божиќни Женски Фустани Женски Божиќни Џемпери Со Долги Ракави Преголем Печатен Лесен Миди Пуловер Фустан За Божиќ
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јуелијанкси Божиќни Женски Фустани Женски Божиќни Џемпери Со Долги Ракави Преголем Печатен Лесен Миди Пуловер Фустан За Божиќ

Пакетот вклучува : 1 фустанмајка На Невестата Фустани За Жени Плус Големина Женска Облека Жени Ситни Мак

DEN 3.33