• Ново
На Продажба Фустан Жени Жени Фустани ХИМИВЕЈ Женски Секојдневен Печатен Елек Краток Фустан Лабаво Здолниште На Плажа Женски Фустан Црвен

На Продажба Фустан Жени Жени Фустани ХИМИВЕЈ Женски Секојдневен Печатен Елек Краток Фустан Лабаво Здолниште На Плажа Женски

Buyers rating:
DEN 255.84

Износ

Женски Секојдневен Печатен Елек Краток Фустан Лабаво Здолниште На Плажа Женски Фустанкарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен фустан,Секојдневен,фустан,Моден фустан ,фустан со Пуловер, Секојдневен фустан,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летен секојдневен фустан.2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.3.Фустанот го прави посекси и попривлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Лето/Aut/Пролет : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерподаток : печатена јака : О-декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : кратки ракави за перење : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени dress Size EUBust Shoulder Sleeve Lengths3492cm/36.22"42cm/16.54"19cm/7.48"93cm/36.61"M3696cm/37.80"43cm/16.93"20cm/7.87"94cm/37.01"L38102cm/40.16"44cm/17.32"21cm/8.27"95cm/37.40"XL40108cm/42.52"45cm/17.72"22cm/8.66"96cm/37.80"XXL42114cm/44.88"46cm/18.11"23cm/9.06"97cm/38.19"XXXL44120cm/47.24"47cm/18.50"24cm/9.45"98cm/38.58 "серијал" химивеј Летна Божица", темата на колекцијата е новиот женски летен фустан, големини и стилови можат да одговараат на сите жени. дизајн : Лабава, удобна, лежерна, трендовска, повисока цена перформанси. ●Материјал# : 95% Полиестер, 5% Спандекс. Прилики и прилики : погоден е за повеќето летни активности, во затворени простории или на отворено, дома или на работа. Совршен е и како подарок. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Ако мислите дека нашите производи и концептот на брендот одговараат на вашата идеја, или сте заинтересирани за други производи, ве молиме пребарувајте "ХИМИВЕЈ" во лентата за пребарување за да добиете повеќе информации за нашите производи. Имаме само продавници во . Ве молиме испратете ни е-пошта за повеќе информации. Големина : С ЕУ : 34 БИСТА : 92см/36.22" Рамо : 42см/16.54" Ракав : 19см/7.48" Должина : 93см/36.61" Големина : М ЕУ : 36 БИСТА : 96см/37.80" Рамо : 43см/16.93" Ракав : 20см/7.87" Должина : 94см/37.01" Големина : l еу : 38 биста : 102cm/40.16" рамо : 44cm/17.32" ракав : 21cm/8.27" должина : 95cm/37.40" големина : Xl ЕУ : 40 Биста : 108cm/42.52" рамо : 45cm/17.72" Ракав : 22cm/8.66" должина : 96cm/37.80" Големина : xxl еу : 42 биста : 114cm/44.88" рамо : 46cm/18.11" Ракав : 23cm/9.06" должина : 97cm/38.19" ГОЛЕМИНА : xxxl Еу : 44 биста : 120cm/47.24" рамо : 47cm/18.50" ракав : 24cm/9.45" должина : 98cm/38.58".

Карактеристики

Производи во категоријата

Летни Фустани За Жени Плус Големина Печатење Без Ракави Цветен Дезен Фустан V - Вратот Миди Фит И Одблесокот Y2K Мода Елегантен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Фустани За Жени Плус Големина Печатење Без Ракави Цветен Дезен Фустан V - Вратот Миди Фит И Одблесокот Y2K Мода Елегантен

Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно кажете ни Ќе ви донесеме висококвалитетна услуга по пр�

DEN 438.24
Фустани Жени Фустани Со Копчиња Фустани Без Ракави Лабава Големина Фустан Долг Макси Дами Лента Женски Плус В-Јака Фустан Женски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустани Жени Фустани Со Копчиња Фустани Без Ракави Лабава Големина Фустан Долг Макси Дами Лента Женски Плус В-Јака Фустан Женски

Сезона : Пролет, Лето,Aut, Зима Дебелина : Стандарден Тип На Шема : Лента : одговара на големината 4.Кул Серпе

DEN 383.84
вендунид здолништа За жени Високоеластичен Струк Макси А-линија Кариран Зимски Топол Одблесок долг џемпер со Здолниште до Глуждот
  • Ново
Оценка на клиентот:

вендунид здолништа За жени Високоеластичен Струк Макси А-линија Кариран Зимски Топол Одблесок долг џемпер со Здолниште до Глуждот

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 1.67
Женска Ноќ Надвор На Градскиот Фустан Долга свечена наметка Женски Елегантен Фустан Фустан Од Тантела Со Половина Ракав Солиден
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Ноќ Надвор На Градскиот Фустан Долга свечена наметка Женски Елегантен Фустан Фустан Од Тантела Со Половина Ракав Солиден

Сезона : Пролет / Лето / Есенски Пол : Женски Материјал : Полиестердекорација : должина на Лак : должина на �

DEN 1.00
Јуелијанкси Божиќни Женски Фустани Женски Божиќни Џемпери Со Долги Ракави Преголем Печатен Лесен Миди Пуловер Фустан За Божиќ
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јуелијанкси Божиќни Женски Фустани Женски Божиќни Џемпери Со Долги Ракави Преголем Печатен Лесен Миди Пуловер Фустан За Божиќ

Пакетот вклучува : 1 фустанмајка На Невестата Фустани За Жени Плус Големина Женска Облека Жени Ситни Мак

DEN 3.33
Јубатуо Женски Фустани Дами Секојдневен Секси Печатен Патент В-Врат Лабава Мода Фустан Надвор Од рамото Летни Фустани За Жени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јубатуо Женски Фустани Дами Секојдневен Секси Печатен Патент В-Врат Лабава Мода Фустан Надвор Од рамото Летни Фустани За Жени

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување На клиенти Со висококвалитетни, удобни, модерни, висо�

DEN 3.33
Обични Фустани За Жени Вратоврска Половината Фустан Ретро Краток Женски Вратот Наметка Елегантен Ракав Фустан Партиски Клуб
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обични Фустани За Жени Вратоврска Половината Фустан Ретро Краток Женски Вратот Наметка Елегантен Ракав Фустан Партиски Клуб

Пол : Женаоваа здолниште е добро исечено и меко, што го прави одличен избор.Стил : Елегантен, секојдневен�

DEN 255.84
Елаинили Мода Матурска Облека Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фустан Линија Фустан Миди
  • Ново
Оценка на клиентот:

Елаинили Мода Матурска Облека Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фустан Линија Фустан Миди

Елаинили Мода Матурска Фустан Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фу�

DEN 655.84
Фустани За Враќање Дома За Тинејџери Наметка Исечено Кратко Здолниште Печатено Отворено Клучна Коска Чеонгсам Фустан Свечени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустани За Враќање Дома За Тинејџери Наметка Исечено Кратко Здолниште Печатено Отворено Клучна Коска Чеонгсам Фустан Свечени

Наметка отсечени кратко здолниште печатени отворени клучната коска чеонгсам фустан Материјал : полиес�

DEN 2.00
Дозвола-Продажба Фустани За Жени Печатење Со Кратки Ракави Фустан Со Цветен Дезен Миди Сплит Со Врат И Одблесок И2К Мода Елегантна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дозвола-Продажба Фустани За Жени Печатење Со Кратки Ракави Фустан Со Цветен Дезен Миди Сплит Со Врат И Одблесок И2К Мода Елегантна

Ние ќе одговориме на вашето прашање во рок од 24 часа, ви благодариме за посетата на нашата продавница.НА�

DEN 574.08