• Ново
Пијанпианци Фустан Од Шифонска Обвивка Тинејџерски Фустани За Забави И Фустан За Жени Плус Големина Женска Еднобојна Тркалезна Боја Кружен Врат Краток Ракав Секо?

Пијанпианци Фустан Од Шифонска Обвивка Тинејџерски Фустани За Забави И Фустан За Жени Плус Големина Женска Еднобојна Тркалезна

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Машински Материјал За Перење : овој женски летен фустан е изработен Од Полиестер.Ткаенината е многу мека што ја прави лесна и совршена за пролет, лето и есенско време.Карактеристики : фустанот е секојдневен основен стил со а-линија на полите. Женскиот фустан е над колената и доволно долг. Тоа е стил на замав што е одлично удобно за топлото време.Моден дизајн : фустан Со Туника (малку пократок), набразден, тркалезен врат, плисиран слоевит дизајн, симпатичен и елегантен; копче на грбот за лесно носење.Прилика : овој фустан со кратки ракави е одличен за секојдневно, на плажа,забава,работа,секојдневно носење. Секојдневниот фустан е совршен со сите видови обувки, вклучувајќи чизми,станови,чизми до колена или висока пета. Овој фустан е многу модерен кога се совпаѓа со јакна и палто.Носејќи го со шал или појас, секоја мала галантерија ќе го направи фустанот попривлечен и ќе покаже повеќе тенок.Потсетете : ве Молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини што ја дадовме, проверете ја пред да нарачате. Машина за перење,рачно перење препорачува.Специфики на предметот : Сезона : Лето, Пролет : Женска Пригода : Дневно, Секојдневно Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Секојдневно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : Фустан ОД 1 ПАРЧЕ. Големина шема : . Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.65" Должина : 85см/33.46"Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 93см/36.61" Должина : 86см/33.86"Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 БИСТА : 98см/38.58" Должина : 87см/34.25"Големина : ХЛ САД : 10 ЕУ : 40 Биста : 103см/40.55" должина : 88см/34.65"големина : ххл сад : 12 еу : 42 БИСТА : 108СМ/42.52" должина : 89см/35.04" карактеристики : фустанот е секојдневен Основен Стил со а-ЛИНИЈА на полите. Женскиот фустан е над колената и доволно долг. Тоа е стил на замав што е одлично удобно за топлото време. Дебелина : Стандард. Материјал : овој женски летен фустан е изработен Од Полиестер.Ткаенината е многу мека што ја прави лесна и совршена за пролет, лето и есенско време. Материјал : Полиестер. Одговара : Одговара на големината.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женска Ноќ Надвор На Градскиот Фустан Долга свечена наметка Женски Елегантен Фустан Фустан Од Тантела Со Половина Ракав Солиден
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Ноќ Надвор На Градскиот Фустан Долга свечена наметка Женски Елегантен Фустан Фустан Од Тантела Со Половина Ракав Солиден

Сезона : Пролет / Лето / Есенски Пол : Женски Материјал : Полиестердекорација : должина на Лак : должина на �

DEN 1.00
Фустани Жени Фустани Со Копчиња Фустани Без Ракави Лабава Големина Фустан Долг Макси Дами Лента Женски Плус В-Јака Фустан Женски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустани Жени Фустани Со Копчиња Фустани Без Ракави Лабава Големина Фустан Долг Макси Дами Лента Женски Плус В-Јака Фустан Женски

Сезона : Пролет, Лето,Aut, Зима Дебелина : Стандарден Тип На Шема : Лента : одговара на големината 4.Кул Серпе

DEN 383.84
Фустан За Жени Обични V Вратот Краток Ракав Ботон Летаат Цветни Печати Фустан Со Џеб Секојдневен Долг Макси Фустан Сплит Лабава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустан За Жени Обични V Вратот Краток Ракав Ботон Летаат Цветни Печати Фустан Со Џеб Секојдневен Долг Макси Фустан Сплит Лабава

Сезона : Пролет, Лето, Aut Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Полиестер Стил : Секојдневен,Моден Одговара : �

DEN 287.52
Елаинили Мода Матурска Облека Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фустан Линија Фустан Миди
  • Ново
Оценка на клиентот:

Елаинили Мода Матурска Облека Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фустан Линија Фустан Миди

Елаинили Мода Матурска Фустан Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фу�

DEN 655.84