• Ново
Бели Блузи За Жени Облечени Женски Обични Летни Маици Фустан Лабава Туника Фустан Со Кратки Ракави За Жени Зелена М

Бели Блузи За Жени Облечени Женски Обични Летни Маици Фустан Лабава Туника Фустан Со Кратки Ракави За Жени Зелена М

Buyers rating:
DEN 383.84

Износ

Лист Фустан Жени Лето Мода Надвор Рамо Без Прерамки Ракави Врвот Боемски Фустан Почвата Летна Плажа Цветни Фустанродот : Жени. Прилика : Дневно, Забава,Одмор, Отворено, Плажа и Одмор. Тип На Шема : Отпечатоци. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Без Ракави. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Сезона : лето. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Фустан 2.Материјал : Супер Мека, Мазна И Лесна Ткаенина, Апсолутно Удобна За Носење. 4.Повод : Погоден За Секојдневен Ден, Забава ,Одмор За Одмор, На Отворено, Плажа И Одмор; За Жени И Јуниори. 5.Нега На Облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Вашиот Фустан. Моделот На Оригиналниот Производ Може Да Варира Ве Молиме Знајте.

Карактеристики

Производи во категоријата

Елаинили Мода Матурска Облека Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фустан Линија Фустан Миди
  • Ново
Оценка на клиентот:

Елаинили Мода Матурска Облека Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фустан Линија Фустан Миди

Елаинили Мода Матурска Фустан Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фу�

DEN 655.84
Женски Елегантен Темперамент Голем Долг Ракав Цврст V Врат Чипка Плисирано Здолниште Плус Големина Венчаници За Невестата Црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Елегантен Темперамент Голем Долг Ракав Цврст V Врат Чипка Плисирано Здолниште Плус Големина Венчаници За Невестата Црна

Сезона : Сите Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Полиестер Тип На Шема : Почва Дебелина : Стандард Пакетот

DEN 1.33
Женски Фустани Жени Плус Големина Елегантен Свечен Фустан Гроздобер Патент За Грб Краток Миди Фустан Дами Вечер Чипка Цветни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Фустани Жени Плус Големина Елегантен Свечен Фустан Гроздобер Патент За Грб Краток Миди Фустан Дами Вечер Чипка Цветни

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Краток Ракав Тип На �

DEN 303.84
Краток Ракав V Смена На Вратот Лабав Фустан Возбудлив Фустан Женски Секојдневен Фустан Длабоко Од Рамото Долг Ракав Лесен Тенок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Краток Ракав V Смена На Вратот Лабав Фустан Возбудлив Фустан Женски Секојдневен Фустан Длабоко Од Рамото Долг Ракав Лесен Тенок

Применливи Се Неколку Сцени : Костум За Бохо, Дневно, Плажа, Забава, Одмор, Одмор, Патување, Улична Облека

DEN 574.08