• Ново
Летен Фустан За Жени, Женски Летен Тексас Фустан Со Кратки Ракави Фустан Во Стилот На Бохо, Лелеави Каузални Фустани Со Маици

Летен Фустан За Жени, Женски Летен Тексас Фустан Со Кратки Ракави Фустан Во Стилот На Бохо, Лелеави Каузални Фустани Со Маици

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

。 ◕‿-。 Драги, Добредојдовте во ☛к Комисеуп ☚ Продавница. - Со нетрпение очекувам да ви дадам пријатно шопинг искуство!-. СОВРШЕНИ ПОДАРОЦИ ЗА ЖЕНИ - - - одличен подарок за жени, јуниори, дами, сопруга, девојка, мајка, ќерка За Велигден, Роденден, Годишнина, Дипломирање, Ден На Независноста, Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајките, Денот на Благодарноста итн. ? ? СОВЕТИ : . ●ЗА ГОЛЕМИНАТА●. Бидејќи нашата големина Е азиска големина, таа работи мала, затоа ви препорачуваме да нарачате 1~2 големина нагоре. Ве молиме Погледнете ја нашата големина на сликата што ја даваме. Сите големини се рачна мерка, ќе има околу 1-3 инчи грешки што е нормално. ● ЗА БОЈАТА●. Поради разликата во светлината и мониторот, бојата ќе биде малку поинаква помеѓу мониторот и реалноста. Се надевам дека ќе разбереш. Ве молиме потврдете ги овие информации пред да нарачате. Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Ние ќе се справиме со тоа во рок од 16553 часа. -+ УЖИВАЈТЕ ❤️- 【Квалитетен Материјал Е 82% Најлон + 16547% Спандекс. Тоа е исклучително квалитетно, меко, удобно и добро дишење. ПОВОД И БОИ : Популарен омбре блок во боја печатен, совршен за тропски одмори, исто така Како Подароци За Денот на Вљубените За Жени, Девојки или Мајки. ГОЛЕМИНА : специјално дизајниравме ПЕТ американски големини : S (4-6 УСД), M (8-10 УСД), L (12-14 УСД), XL (16 УСД), XXL (16547 УСД). Ве молиме погледнете ја табелата за мерење на големината за да ја пронајдете најдобрата големина пред да ја купите. Женската облека во уникатен стил ве прави поубави,модни, секси и елегантни. Рачно перење / ладна вода се препорачува!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Краток Ракав V Смена На Вратот Лабав Фустан Возбудлив Фустан Женски Секојдневен Фустан Длабоко Од Рамото Долг Ракав Лесен Тенок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Краток Ракав V Смена На Вратот Лабав Фустан Возбудлив Фустан Женски Секојдневен Фустан Длабоко Од Рамото Долг Ракав Лесен Тенок

Применливи Се Неколку Сцени : Костум За Бохо, Дневно, Плажа, Забава, Одмор, Одмор, Патување, Улична Облека

DEN 574.08
Елаинили Мода Матурска Облека Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фустан Линија Фустан Миди
  • Ново
Оценка на клиентот:

Елаинили Мода Матурска Облека Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фустан Линија Фустан Миди

Елаинили Мода Матурска Фустан Клучалка Одблесокот Ракав Мрежа Ноќта На Вештерките Везени Гроздобер Фу�

DEN 655.84
Женски Лето Шарени Печатење Заврши V Вратот Возбуда Полите Замав Тенок Миди Фустани Краток Ракав Вратоврска Половината Неправилни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Лето Шарени Печатење Заврши V Вратот Возбуда Полите Замав Тенок Миди Фустани Краток Ракав Вратоврска Половината Неправилни

Мек и мазен материјал, удобен на допир, дише за носење Тоа е стилски изглед за спарување со беретки во зи�

DEN 462.08
вендунид здолништа За жени Високоеластичен Струк Макси А-линија Кариран Зимски Топол Одблесок долг џемпер со Здолниште до Глуждот
  • Ново
Оценка на клиентот:

вендунид здолништа За жени Високоеластичен Струк Макси А-линија Кариран Зимски Топол Одблесок долг џемпер со Здолниште до Глуждот

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 1.67