• Ново
Дијамант Лен Маса Тркач-Мала Тежина Мека Модерна Елегантна Маса Крпа Тркач Декорација Кујна Маса Тркачи-Џиновска Бела Ајкула 13*

Дијамант Лен Маса Тркач-Мала Тежина Мека Модерна Елегантна Маса Крпа Тркач Декорација Кујна Маса Тркачи-Џиновска Бела Ајкула

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

70% Полиестер +30% Постелнина€® Ткаенина За Трчање На Маса ● овој шарен тркач на маса е изработен од 70% полиестерска ткаенина +30% ленена ткаенина. Дебелина 0,5 мм. €_ Карактеристики На Производот ● ленен трчач на маса Е мек и удобен, нема да ја изгребе работната површина, да ја заштити работната површина од гребење, изгореници, боење и така натаму. Издржлив, лесен, лесен за чистење и складирање. Погоден за внатрешна и надворешна употреба.Сценарио за апликацијамодерниот и елегантен тркач на маси за венчавки може да се комбинира со украси за кујнски маси во повеќе големини и може да се користи за прослава на свадби, хотели, ресторани, кујни, забави, тушеви за невести, тушеви за бебиња, вечери и специјални настани. Дизајниран за Денот На Жената, Денот на Мајката, Денот На Свети Патрик, Велигден, Денот На Споменот, Четврти јули, Денот на Трудот, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Ханука, Божиќ и секоја празнична прослава.€ ®Големина на производот●тркачот за масичка во дневната соба има 7 големини, соодветно 13*36 инчи; 13*48 инчи; 13*60 инчи; 13*72 инчи; 13*90 инчи; 13*108 инчи; 13 х 120 инчи. Изберете ја вистинската големина за вашата домашна трпеза и уживајте во задоволството од јадење. Големина на пакување : 36 * 27 * 2 Cm quzzy Метод На Перење ® оваа тркачка маса погодна за употреба во пролет, лето, aut и зима може да се мие во машина во блага циркулација и ладна вода, најдобриот начин за рачно перење. Не сушете или природно сушете, пеглајте на ниска температура за да ги отстраните брчките. Дијамант Лен Маса Тркач-Мала Тежина Мека Модерна Елегантна Маса Крпа Тркач Декорација Кујна Маса Тркачи-Џиновска Бела Ајкула 13*36 инчи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса

Ажурирајте го вашиот домашен декор со овој атрактивен тркач на маса .Декорацијата на масата со атрактив

DEN 1.00
Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеав Портокал Задебелени Букви Големи Светли Печати Сопствени Постелнина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеав Портокал Задебелени Букви Големи Светли Печати Сопствени Постелнина

Трчач На маса Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеаво Портокалово Задебелени Букви Голем Памук Сатен Поставет

DEN 191.84
Денот на независноста Табела Тркач Салон Шамија, Лен Лопатка Маса Тркачи За Роденден Свадба Партии Или Дневна Трпезариска Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Денот на независноста Табела Тркач Салон Шамија, Лен Лопатка Маса Тркачи За Роденден Свадба Партии Или Дневна Трпезариска Маса

Спецификација : ​Материјал : памучна постелнина Големина : 1370ин Боја : 7 опции Карактеристики : 1.Материј�

DEN 607.84
Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Тики Средината На Векот Полинезиски Геометриски Портокалова Црвена Жолта Кафеава Гроздобер Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Тики Средината На Векот Полинезиски Геометриски Портокалова Црвена Жолта Кафеава Гроздобер Печатење

Тркач На маса Полинезиец Од Средината На Векот Тики Тапа Хаваи Хавајски Памук Сатенсетирајте ја вашата

DEN 1.00