• Ново
Dyegold Кимоно Кардигани За Жени Лето Лабава Цветни Печати Издувам Ракав Кимоно Кардиган Лабава Покрие Обичните Блуза Блузи

Dyegold Кимоно Кардигани За Жени Лето Лабава Цветни Печати Издувам Ракав Кимоно Кардиган Лабава Покрие Обичните Блуза Блузи

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

За кимоно кардигани за жени : Карактеристики : Диеголд Кимоно Кардигани За Жени Летни Лабави Цветни Принтови Издувани Ракави Кимоно Кардиган Лабава Покривка Обична Блуза Топако сакате уникатен дезен во вашата секојдневна гардероба, овој женски кимоно кардиган е точното парче што ви треба!Едноставната силуета е секојдневна шик и никогаш застарена. Тоа ќе биде совршен подарок за вашата девојка, сопруга, мама, тетка, баба или вашите најдобри пријатели!Повод : ова кимоно кардигани за жени облечени е прилично одлично за летна spring пролетна есенска забава, шопинг, работа, одмор, свадба, дом, шопинг, плажа и други прилики. Едноставниот дизајн го прави совршен за секоја случајна пригода.Препорака за колокација : овие кимоно кардигани за жени облечени можат да бидат спарени со хеланки, фустан со висок струк, слаби фармерки, здолниште, панталони од костум или високи потпетици е совршен за работа или за сите форми на секојдневна употреба. Овој летен кардиган за жени одличен со сламена капа, чанта, за комплетирање на моден изглед.Гаранција по продажбата За ова кимоно кардигани за жени : ако имате какви било проблеми во купувањето или користењето на производот, ве молиме кажете ни да го решиме навреме можеби нема да можеме да го направиме секој производ совршен ,но ние ќе се потрудиме да го решиме проблемот за вас вашето разбирање ќе биде многу ценето кимона за жени секојдневно лето -} Висококвалитетен Материјал ● неговиот материјал е изработен од шифон, ткаенината е проѕирна ,воздушна, се чувствува мека, лесна и удобна. Кимоно за жени Бохо- + Уникатни Дизајни●Цветен Кардиган, Секојдневни летни врвови со плус големина,кимоно покривање на плажа,шифон кошули,Отворен Фронт ,Крпеница од Тантела, Лабав Издуван Ракав. кимоно кардигани за жени облечени- Повеќе Прилики Тоа е костум за секојдневно секојдневно, дома, на отворено,хавајска плажа,улица, која било друга пригода за летните денови. цветни кимона за жени - + Лесно За Совпаѓање! Кимоното може да биде над врвовите на резервоарот или да отсече шорцеви, дури и туника и хеланки, уште повеќе сарафан,цветното кимоно е модерен начин да го облечете во летните денови. плажа кимоно за жени- Најдобар Подарок Овој женски кимоно може да се користи како подарок за роденден, подарок За денот На Вљубените, подарок за годишнина итн. Кога барате кимоно кардиган како подарок, тоа сигурно ќе биде вашиот прв избор.

Карактеристики

Производи во категоријата

Атинеток Слатки Врвови За Жени Кои Излегуваат Елегантна Крпеница Од Тантела Плус Големина Лабави Лесни Маици Со Кратки Ракави
  • Ново
Оценка на клиентот:

Атинеток Слатки Врвови За Жени Кои Излегуваат Елегантна Крпеница Од Тантела Плус Големина Лабави Лесни Маици Со Кратки Ракави

Едноставниот дизајн го прави мода засекогаш.Ние ќе го обезбедиме најдоброто решение за вас во рок од 24 ч

DEN 335.84
Женски Блузи Со Кратки Ракави 4 јули Мода На Вратот На Екипажот Плус Големина Тенок Фит Лабава Лежерна Удобна Патриотска Кошула
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Блузи Со Кратки Ракави 4 јули Мода На Вратот На Екипажот Плус Големина Тенок Фит Лабава Лежерна Удобна Патриотска Кошула

Жените Мода Секојдневен Печатење Кошули Краток Ракав Лабава Плус Материјал : Оваа блузи е направен од в�

DEN 3.00
Обични Врвови За Жени Со Долги Ракави Печатена Пеперутка Удобна Долна Кошула Вратот На Екипажот Лабава Пријатна Пуловер Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обични Врвови За Жени Со Долги Ракави Печатена Пеперутка Удобна Долна Кошула Вратот На Екипажот Лабава Пријатна Пуловер Блуза

18 "Ракав : 43см / 16.54 "Должина : 73см / 28 Со задоволство ќе ви испратиме замена или ќе ви вратиме Силно предлаг�

DEN 2.67
Синимоко Женски Врвови На Екипажот Со Долги Ракави Флора Печатење Секојдневна Летна Есенска Блуза Основни Врвови За Жени Светло
  • Ново
Оценка на клиентот:

Синимоко Женски Врвови На Екипажот Со Долги Ракави Флора Печатење Секојдневна Летна Есенска Блуза Основни Врвови За Жени Светло

Женски Круг Вратот Лабава Блузи Повик Печатење Маици Долги Ракави Блуза Карактеристики : 1.It изработен е

DEN 335.84