• Ново
Женски Блузи Со Кратки Ракави 4 јули Мода На Вратот На Екипажот Плус Големина Тенок Фит Лабава Лежерна Удобна Патриотска Кошула За Жени

Женски Блузи Со Кратки Ракави 4 јули Мода На Вратот На Екипажот Плус Големина Тенок Фит Лабава Лежерна Удобна Патриотска Кошула

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Жените Мода Секојдневен Печатење Кошули Краток Ракав Лабава Плус Материјал : Оваа блузи е направен од висок квалитет на 95%Полиестер, 5%Спандекс. Лесна растеглива и мека ткаенина, удобна за носење со секојдневен лабав стил на вклопување. Дизајн : летен женски резервоар, 4-ти јули тенк на Денот На Независноста, Печатена кошула Со Американско знаме со кратки ракави, женска патриотска кошула, лежерен лабав врв, додавајќи допир на пролет, правејќи ве полни со виталност и шарм. Слободно време сепак елегантно, тоа е уникатен подарок што им се дава на најблиските или себеси во секојдневно носење. Повод : Совршен за дома, викенд собир, работа, клуб, одмор, патување, активности на отворено или други прилики.Едноставен и природен дизајн го прави овој блузи е погоден за секоја пригода, канцеларија, работа, училиште, црква, интервју, шопинг, пикник, патување, забава, вечера, датум или само дома. Големина : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини за најточна големина. Ние сме Во азиска големина, погледнете ја табелата со големини пред да нарачате . Ако сакате да бидете полабави, ве молиме извршете големина нагоре. Благодарам! Сите други прашања, само контактирајте не слободно. Нега За перење : Машина Или рачно перење со ладна вода и закачете или исушете ја линијата. Не избелувајте.

Карактеристики

Производи во категоријата

Womenенски ракав плетен врвот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Womenенски ракав плетен врвот

Возачите од страна на Ли ракав, плетениот врв е одличен додаток на вашата обична гардероба Овие врвови с

DEN 3.00
Маица Со долга Должина Маица Лабава Памучна Женска Кошула Фустан Со Копчиња Женски Обични Врвови Долга Блуза Женска Блуза Кул
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маица Со долга Должина Маица Лабава Памучна Женска Кошула Фустан Со Копчиња Женски Обични Врвови Долга Блуза Женска Блуза Кул

Стил : Секојдневна Јака : Стојат Фит : Одговара на големината што добивате : 1 Х блуза во центарот на внима�

DEN 3.00