• Ново
Пулору Женска Кратка Надворешна Облека, Цврста Боја Кардиган Со Кружен Врат Со Долг Ракав

Пулору Женска Кратка Надворешна Облека, Цврста Боја Кардиган Со Кружен Врат Со Долг Ракав

Buyers rating:
DEN 191.84

Износ

Спецификации : . Пол : жени. Материјал : мешавина од памук. Стил : стилски, елегантен. Шема : цврста боја. Боја : бела, темносина, розова. Сезона : umn. Применлива пригода : забава, одмор. Големина(см)ttttttttttt Length : t41,5t Bust : t95 tsleve : t58, 5tsholder : t40. 3нив : t36. Мt Length : t43t Bust : t100 tsleve : t59tsholder : t41, 5нив : t37, 5. Lt Length : t44,5t Bust : t106, 5tsleve : t59, 8tsholder : t43, 3нив : t39. XLt Length : t46t Bust : t113 tsleve : t60. 6tsholder : t45. 1нив : t40.5. tttttt TTT T T Tt t t t t Length : t16. 34 t Bust : t37. 40 tsleve : t23. 03 tsholder : t15. 87 нив : t14.17 . Mt Length : t16. 93 t Bust : t39. 37 tsleve : t23. 23 tsholder : t16. 34 нив : t14. 76 . Lt Length : t17, 52 t Bust : t41, 93 tsleve : t23, 54 tsholder : t17, 05 нив : t15, 35 . XLt Length : t18. 11 t Bust : t44. 49 tsleve : t23. 86 tsholder : t17. 76 нив : t15. 94 . Забелешка : . 1.Поставките за светло и монитор може да предизвикаат мали разлики во бојата. 2.Ве молиме дозволете мало отстапување бидејќи сите димензии се мерат рачно. Сликата е само за повикување. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Содржина На Пакетот : . 1 Х Кардиган Премиум материјал : Изработен од висококвалитетна ткаенина од памучна мешавина. Дише, меко, пријателско за кожата и удобно. Стилски дизајн : Краткиот кардиган има цврста боја, долг ракав, тркалезен врат и копче, што ве прави да изгледате елегантно и стилски. Целосно совпаѓање : надворешната облека во Цврста боја може лесно да се носи со разни дна, како што се фармерки, хулахопки, панталони, здолништа. Идеален подарок : шик подарок за вашиот љубовник или пријатели на роденден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, годишнината итн. Применлива пригода : Стилскиот кардиган е идеална облека за шопинг, запознавање, одмор, канцеларија, забава и улична фотографија.

Карактеристики

Производи во категоријата

- Кошули За Жени Тенок Врвот Кошула Долги Ракави Дупка Шарени У-Вратот Врвот Копчиња Маица Врвот Мека Повик Блуза Врвот Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

- Кошули За Жени Тенок Врвот Кошула Долги Ракави Дупка Шарени У-Вратот Врвот Копчиња Маица Врвот Мека Повик Блуза Врвот Блуза

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 284.16
Womenенски ракав плетен врвот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Womenенски ракав плетен врвот

Возачите од страна на Ли ракав, плетениот врв е одличен додаток на вашата обична гардероба Овие врвови с

DEN 3.00
Дами Обични Еднобојни Чипка Со Кратки Ракави В Врат Предно Рамо Ретро Краток Ракав Летен Лабав Врв На Кошула Во неформални ситуации
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дами Обични Еднобојни Чипка Со Кратки Ракави В Врат Предно Рамо Ретро Краток Ракав Летен Лабав Врв На Кошула Во неформални ситуации

Оваа продавница има добра корпоративна репутација, во духот на првата цел на клиентите, за да им обезбед

DEN 377.44
Topенски долги ракави на врвот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Topенски долги ракави на врвот

65% Полиестер 35% Рејон 1 : 1 Слаб Jerseyерси 160 G / M2 Упатство1#Свртете ја облеката однадвор, машина за миење лад�

DEN 319.84
Цртан филм Пчела Симпатична Женска Маица Со Гроздобер Графика Кратки Ракави И Круг Вратот - Совршен Роденден Или Божиќ Подарок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Цртан филм Пчела Симпатична Женска Маица Со Гроздобер Графика Кратки Ракави И Круг Вратот - Совршен Роденден Или Божиќ Подарок

Барате разноврсен врв кој е совршен за секојдневно носење, лежење дома, патување или удирање во теретан�

DEN 0.67