• Ново
Женски Маици Дозвола Модни Жени Секојдневен Копче Цветни Печати Краток Ракав Т-Краток Блуза Блузи

Женски Маици Дозвола Модни Жени Секојдневен Копче Цветни Печати Краток Ракав Т-Краток Блуза Блузи

Buyers rating:
DEN 287.84

Износ

Женски Мода О-Вратот Печати Краток Ракав Маица Блузи Повик Лабава Блуза Блузаповеќе ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Пол : женска јака : о-материјал за вратот : Тип на полиестерска шема : стил на печатење : мода, секојдневна должина на ракавот : краток пакет со ракави вклучува : 1 врвови на КОМПЈУТЕРИ карактеристики : 1.Модниот дизајн ве прави попривлечни2.Одлично за секојдневен, дневна забава или фотографија, сигурен сум дека ќе ви се допадне it3.It изработен е од висококвалитетни материјали,меко чувство на рака, доволно издржлив,нема никаква штета на вашата кожасе молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење,благодарам за разбирањето ! (1 инч = 2,54 см)внимание плз : Ако вашето тело е дебело, предлагаме да изберете поголема големина, благодарам и посакувам убав ден ! €Премиум Ткаенини€ова лето врвовите За жени се изработени од висококвалитетен материјал. Мека и мазна. Памучна и Полиестерска кошула. Удобно и има добар дел. Удобни печатени маици, новина смешно. Мека ткаенина со малку растеглива, дише за носење. Тоа не е само светлина, туку и ја апсорбира потта. ●Класичен Дизајн●Летни врвови За жени /Графички маици/печатени кошули/маица со плус големина/Маици Со Кратки ракави/О-Врат/В-Врат. Предните врвови прават симпатичен изглед, ја покажува вашата ласкава крива. Маичката со кратки ракави совршено ги прегрнува рацете.Врзете го полите во јазол или напикајте ги во панталоните и веднаш ќе станете модна икона. ●Соодветна Пригода}оваа блуза кошула за жени е многу погодна за секоја пригода, особено за состаноци, шопинг, работа, училиште, плажа, одмор за одмор, патувања, забави, концерт, спорт, кафуле, теретана итн. Ќе го привлечете вниманието на другите кога ќе го носите ова модно знаме во летните денови. ●Префект Натпревар●женски обичен краток ракав, женска маичка од лето-fall лесно се спарува со другите. На пример : шорцеви,долги панталони, фармерки,здолништа итн. Таквата убава и грациозна маичка ќе ве натера да бидете помодерни и попривлечни! Совршена Маица за сите временски услови. €Врвови Нега Q машина перат во нежна со ладна вода, линија сува, не белилото, Без смалуваат по миењето многу пати.

Карактеристики

Производи во категоријата

Обични Врвови За Жени Со Долги Ракави Печатена Пеперутка Удобна Долна Кошула Вратот На Екипажот Лабава Пријатна Пуловер Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обични Врвови За Жени Со Долги Ракави Печатена Пеперутка Удобна Долна Кошула Вратот На Екипажот Лабава Пријатна Пуловер Блуза

18 "Ракав : 43см / 16.54 "Должина : 73см / 28 Со задоволство ќе ви испратиме замена или ќе ви вратиме Силно предлаг�

DEN 2.67
Женски Модни Кошули Обични Лабави Блузи Маица Со Кружен Врат Капка Облека За Рамо За Девојчиња Маици Со Кратки Ракави Крајбрежни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Модни Кошули Обични Лабави Блузи Маица Со Кружен Врат Капка Облека За Рамо За Девојчиња Маици Со Кратки Ракави Крајбрежни

Женски Модни Кошули Обични Лабави Блузи Маица Со Кружен Врат Капка Облека За Рамо За Девојчиња Маици Со

DEN 319.84
Падот За Заштеди
  • Ново
Оценка на клиентот:

Падот За Заштеди

Модни Женски Секојдневни Дами Со Долги Ракави Дуксери Лабави Цврсти Врвови Карактеристики : 1.Карактери

DEN 239.84
Усмикси Неделни Зделки Зимски Маици За Жени Женски Врвови Заштита На Океанската Мода Лабави Лесни Пуловер Блузи Со Пуловер На
  • Ново
Оценка на клиентот:

Усмикси Неделни Зделки Зимски Маици За Жени Женски Врвови Заштита На Океанската Мода Лабави Лесни Пуловер Блузи Со Пуловер На

дозвола под Продавница за Облека од 5 долари, Кликнете Овде Неделни Зделки За Зимски Маици За Жени Женск�

DEN 1.33
Topенски долги ракави на врвот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Topенски долги ракави на врвот

65% Полиестер 35% Рејон 1 : 1 Слаб Jerseyерси 160 G / M2 Упатство1#Свртете ја облеката однадвор, машина за миење лад�

DEN 319.84