• Ново
Женски Кошули Кошула Долги Ракави Ревер Шарени Кошули Обична Туника Блуза Врвови Жени Копче НАДОЛУ XL

Женски Кошули Кошула Долги Ракави Ревер Шарени Кошули Обична Туника Блуза Врвови Жени Копче НАДОЛУ XL

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Забелешка : силно предлагаме прво да ги направите мерењата на вашето тело, а потоа да се повикате на нашата табела со големина на слика на производот пред нарачката.Големина : С САД : 4~6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/АУ : 6~8 ЕУ : 34~36 Биста : 102см/40.16" Рамо : 49см/19.29" Ракав : 55.5 см/21.85" Должина : 62см/24.41" Големина : М САД : 8~10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/АУ : 10~12 ЕУ : 36~38 Биста : 106см/41.73" Рамо : 50см/19.69" РАКАВ : 56.5 см/22.24" должина : 63см/24.80" големина : л сад : 12~14 Велика Британија/Ау : 14~16 еу : 38~40 Биста : 112см/44.09" РАМО : 51.5 СМ/20.28" РАКАВ : 58см/22.83" должина : 64.5 см/25.39" ГОЛЕМИНА : XL САД : 16~18 велика британија/au : 18~20 еу : 40~42 биста : 118cm/46.46" рамо : 53cm/20.87" ракав : 59.5 cm/23.43" должина : 66cm/25.98"СОВЕТ : ако не ЈА РАЗБИРАТЕ табелата со големини, ве молиме прочитајте ја Оваа Белешка(големина xl генерално е погодна за 143lb, Секоја големина Е ОКОЛУ 16 КИЛОГРАМИ РАЗЛИКА). Но, се препорачува да се користи табелата со големини што е можно повеќе.Особено ширината на ракавот, бистата, половината итн. Ако сте помеѓу две големини, се препорачува да изберете зимски палта со поголема големина за жени : Совршено совпаѓање со горниот дел од резервоарот, блузи без ракави, секојдневна маица или кошули како долни кошули,исто така спарете ги со фармерки, хеланки, шорцеви, здолништа, панталони.Џемпери за жени : Удобен И Разноврсен Џемпер, изработени од растеглива ткаенина што дише,не премногу густа или тенка и добро се вклопуваат, одржуваат пријатно.Женски кардигани : Женски Кардиган Совршен Подарок Подарете Му На Вашиот Љубовник, Девојка, Сопруга, Мајка, Ќерка Итн. И Најдобриот Подарок За Денот На Вљубените, Годишнината, Роденденот, Денот На Благодарноста, Ноќта На Вештерките,Божиќ(јакни за жени,џемпери Од Кардиган за жени,Зимски палта за жени,womenови,Женски Кардигани,вратоврска кардиган,џемпери за жени,водопад кардиган,женски кардигани,кардигани за жени,женски џемпери,женски кардиган,џемпери за жени) Материјал : жени Кошули Изработени Од Полиестер. Големина : женски кошули кошула долги ракави ревер шарени кошули обична туника блуза врвови жени копче надолу xl.Совршен Подарок Дајте Му На Вашиот Љубовник.И Најдобриот Подарок за Денот На Вљубените, Годишнината,Роденденот,Денот на Благодарноста,Ноќта на Вештерките,Божиќ. Ова Е азиска големина која е помала од големината НА САД. ние ви препорачуваме да 1-2 големина до од нормално. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини" Опис На Производот " во детали пред или контактирајте не за да прашате. Сите ние сме за да ви даде најновата мода на најдобрите цени околу. Уживајте во облека дизајнирана со врвен комфор, одличен квалитет и уникатен стил на ум, па кога талкате на сонце, вашата облека веднаш ќе се истакне како сосема поинаква, сето тоа без да ја скршите банката. Кликнете Додај во Кошничка сега!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Попуст Женска Кошула Со Набраздени Ракави Плисиран Замав Чипка Вратоврска Лак Со Лажичка Вратот Цветен Принт Секојдневни Лабави
  • Ново
Оценка на клиентот:

Попуст Женска Кошула Со Набраздени Ракави Плисиран Замав Чипка Вратоврска Лак Со Лажичка Вратот Цветен Принт Секојдневни Лабави

Добредојдовте Во ПРОДАВНИЦАТА ЈСГЕК Ви Посакувам пријатно шопинг искуство ВО ЈСГЕК ЈСГЕК е посветена н

DEN 2.00
Womenенски ракав плетен врвот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Womenенски ракав плетен врвот

Возачите од страна на Ли ракав, плетениот врв е одличен додаток на вашата обична гардероба Овие врвови с

DEN 3.00
Обични Врвови За Жени Со Долги Ракави Печатена Пеперутка Удобна Долна Кошула Вратот На Екипажот Лабава Пријатна Пуловер Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обични Врвови За Жени Со Долги Ракави Печатена Пеперутка Удобна Долна Кошула Вратот На Екипажот Лабава Пријатна Пуловер Блуза

18 "Ракав : 43см / 16.54 "Должина : 73см / 28 Со задоволство ќе ви испратиме замена или ќе ви вратиме Силно предлаг�

DEN 2.67
Две облеки за жени Модни Жени Секојдневен Врат Со Качулка Долг Ракав Лабави Обични Блузи И Шорцеви Комплети костуми во атлетски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Две облеки за жени Модни Жени Секојдневен Врат Со Качулка Долг Ракав Лабави Обични Блузи И Шорцеви Комплети костуми во атлетски

: ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 126см / 49 Големина : Л Големина.35" женски модни дуксери и д�

DEN 223.84
Кратки Ракави Блузи За Жени Трендовски Женски Летни Модни Исечени Ракави Круг Вратот Памучна Линија Лабава Кошула Блуза На Дозвола
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кратки Ракави Блузи За Жени Трендовски Женски Летни Модни Исечени Ракави Круг Вратот Памучна Линија Лабава Кошула Блуза На Дозвола

Женска Летна Мода Исечени Ракави Кружен Врат Памучна Линија Лабава Кошула Блузакарактеристики : 1...

DEN 0.33
Topенски долги ракави на врвот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Topенски долги ракави на врвот

65% Полиестер 35% Рејон 1 : 1 Слаб Jerseyерси 160 G / M2 Упатство1#Свртете ја облеката однадвор, машина за миење лад�

DEN 319.84
Јубатуо Женски Кардиган Женска Кошула Блуза Надворешна Облека Печатење Ракав Со Половина Должина Секојдневен Празник Основни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јубатуо Женски Кардиган Женска Кошула Блуза Надворешна Облека Печатење Ракав Со Половина Должина Секојдневен Празник Основни

Дами Лабава Секојдневна Печатена Кошула Од Чипка Со Чипка Од Пет Четвртини Кардиган Врвни Розови Карак�

DEN 431.84
Падот За Заштеди
  • Ново
Оценка на клиентот:

Падот За Заштеди

Модни Женски Секојдневни Дами Со Долги Ракави Дуксери Лабави Цврсти Врвови Карактеристики : 1.Карактери

DEN 239.84
Плоштад Вратот Цветни Печати Женски Врвови Кратки Ракави Пеплум Кошули Градиент Слободно Време Блуза Пејсли Печатени Туники
  • Ново
Оценка на клиентот:

Плоштад Вратот Цветни Печати Женски Врвови Кратки Ракави Пеплум Кошули Градиент Слободно Време Блуза Пејсли Печатени Туники

Добредојдовте Во Продавницата РКЗДСР (◕ ᴗ◕✿)Ви Посакувам пријатно шопинг искуство ВО РКЗДСР online 24 час

DEN 273.44