• Ново
Ауроурал Жените Поставува Дозвола Мода Жена Превртување Јака Копче Солидна Долги Ракави Блуза +Лабава Панталони Сетови

Ауроурал Жените Поставува Дозвола Мода Жена Превртување Јака Копче Солидна Долги Ракави Блуза +Лабава Панталони Сетови

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

2 ПАРЧИЊА Модна Жена Копче За Јака Со Јака Цврста Блуза Со Долги Ракави +Комплети Лабави Панталоникарактеристики : 1.Карактеристики : Обични Врвови,Цврсто Копче,Секојдневна Облека ,Долг Ракав,Панталони,Стилски и моден дизајн, Летни секојдневни Врвови. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Овие Цврсти Врвови Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, облечени со, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Производ information : Season : Autumn Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав како да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Блуза+1 панталони големина.USUKEUBust Sleeve Front должина на половината 483495-110cm/37.40-43.31"39cm/15.35"68cm/26.77"58-80cm/22.83-31.50"101cm/39.76"MMedium61036100-115cm/39.37-45.28"40cm/15.75"69cm/27.17"62-84cm/24.41-33.07"102cm/40.16"Големи 81238105-120см/41,34-47,24"41см/16,14"70см/27,56"66-88см/25,98-34,65"103см/40,55"ХЛХ-Големи 101440110-125см/43,31-49,21"42см/16,54"71см/27,95"70-92см/27,56-36,22"104см/40,94"ххлхх-големи 121642115-130см/45,28-51,18"43см/16,93"72см/28,35"74-96см/29,13-37,80"105см/41.34"големина : големина. : Мали САД : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 95-110cm/37.40-43.31"Ракав : 39cm/15.35" предна должина : 68cm/26.77 "Половината : 58-80cm/22.83-31.50" Должина : 101cm/39.76 " Големина : MSize. : Медиум : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 100-115cm/39.37-45.28"ракав : 40cm/15.75" предна должина : 69cm/27.17 "Половината : 62-84cm/24.41-33.07" Должина : 102cm/40.16 " Големина : LSize. : Големи САД : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 105-120cm/41.34-47.24"ракав : 41cm/16.14" пред должина : 70cm/27.56 "Половината : 66-88cm/25.98-34.65" Должина : 103cm/40.55 " Големина : XLSize. : X-Големи САД : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 110-125cm/43.31-49.21 "Ракав : 42cm/16.54" пред должина : 71cm/27.95 "Половината : 70-92cm/27.56-36.22" Должина : 104cm/40.94 " Големина : XXLSize. : XX-Големи САД : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 115-130cm/45.28-51.18"ракав : 43cm/16.93" пред должина : 72cm/28.35 "Половината : 74-96cm/29.13-37.80" Должина : 105cm/41.34 " Женска Облека Дозвола. 95%Полиестер, 5%Спандекс. 2 ПАРЧИЊА Модна Жена Копче За Јака Со Јака Цврста Блуза Со Долги Ракави +Комплети Лабави Панталони. сетови за жени плус големина панталони сетови. дуксери за жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Обични Врвови За Жени Со Долги Ракави Печатена Пеперутка Удобна Долна Кошула Вратот На Екипажот Лабава Пријатна Пуловер Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обични Врвови За Жени Со Долги Ракави Печатена Пеперутка Удобна Долна Кошула Вратот На Екипажот Лабава Пријатна Пуловер Блуза

18 "Ракав : 43см / 16.54 "Должина : 73см / 28 Со задоволство ќе ви испратиме замена или ќе ви вратиме Силно предлаг�

DEN 2.67
Нови Пристигнувања Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола Обичен Пуловер Женски Врвови Графички Отпечатоци Вратот На Екипажот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нови Пристигнувања Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола Обичен Пуловер Женски Врвови Графички Отпечатоци Вратот На Екипажот

KSCYKKD Нови Пристигнувања 2024 Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола Обичен Пуловер Жени Врвови Графички О�

DEN 399.84
Womenенски ракав плетен врвот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Womenенски ракав плетен врвот

Возачите од страна на Ли ракав, плетениот врв е одличен додаток на вашата обична гардероба Овие врвови с

DEN 3.00
- Кошули За Жени Тенок Врвот Кошула Долги Ракави Дупка Шарени У-Вратот Врвот Копчиња Маица Врвот Мека Повик Блуза Врвот Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

- Кошули За Жени Тенок Врвот Кошула Долги Ракави Дупка Шарени У-Вратот Врвот Копчиња Маица Врвот Мека Повик Блуза Врвот Блуза

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 284.16
Женски Блузи Со Кратки Ракави 4 јули Мода На Вратот На Екипажот Плус Големина Тенок Фит Лабава Лежерна Удобна Патриотска Кошула
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Блузи Со Кратки Ракави 4 јули Мода На Вратот На Екипажот Плус Големина Тенок Фит Лабава Лежерна Удобна Патриотска Кошула

Жените Мода Секојдневен Печатење Кошули Краток Ракав Лабава Плус Материјал : Оваа блузи е направен од в�

DEN 3.00
Синимоко Женски Врвови На Екипажот Со Долги Ракави Флора Печатење Секојдневна Летна Есенска Блуза Основни Врвови За Жени Светло
  • Ново
Оценка на клиентот:

Синимоко Женски Врвови На Екипажот Со Долги Ракави Флора Печатење Секојдневна Летна Есенска Блуза Основни Врвови За Жени Светло

Женски Круг Вратот Лабава Блузи Повик Печатење Маици Долги Ракави Блуза Карактеристики : 1.It изработен е

DEN 335.84