• Ново
eczipvz Кардиган За Жени Кардиган За Жени Нова Еднобојна Едноставна Неправилна Лежерна Со Кратки Ракави Целиот Кардиган Тенок Слој Отворени Предни Џемпери за

eczipvz Кардиган За Жени Кардиган За Жени Нова Еднобојна Едноставна Неправилна Лежерна Со Кратки Ракави Целиот Кардиган Тенок

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Женска Нова Еднобојна Едноставна Неправилна Лежерна Кардиганска Тенка Обвивка Отворени Предни Џемпери За Женисезона : Цела Сезона. Пол : Жени. Повод : Повик. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврста Боја. Дебелина : Стандард. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Врвови. Забелешка : . Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!. Боите може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставките. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи). Што Добивате : ќе добиете многу различни видови стилски начин да го носите овој црн кардиган со кратки ракави. на пример, тој е совршен за слоевитост над овие дневни облеки : едноставна маица, туника, разни резервоари, во комбинација со фармерки, шорцеви, хеланки или разни секојдневни панталони за опуштено преземање на женската трендовска мода 2023 година. Применлива Пригода : можете да ја носите оваа предна завеса отворена јакна со кратки ракави за жени лесна со џебови и за свечени и за неформални прилики, што е лесно, елегантно, пристојно и самоуверено. На пр. Интервју / Канцеларија / Работа / Деловни Преговори / Црква / Училиште / Дома / Запознавање / Одмор / Забава / Фестивал / Паб / Излети / Подароци. Совршен за ладна канцеларија или ладни ноќи. И тоа е особено погодно за носење во пролет, лето иumn, и без излегување од мода. Лето. Достапно Во Богати Стилски Цврсти Бои И Шик Стил На Цветни Отпечатоци, Целосно Темпераментот И Вкусот На Женката, Многу Ласкави. Лесен,Облечен,Течен,Удобен, Стилски Елек Од Кардиган. Без Избледување, Машина За Перење Или Рачно Перење Во Ладна Вода.

Карактеристики

Производи во категоријата

Цртан филм Пчела Симпатична Женска Маица Со Гроздобер Графика Кратки Ракави И Круг Вратот - Совршен Роденден Или Божиќ Подарок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Цртан филм Пчела Симпатична Женска Маица Со Гроздобер Графика Кратки Ракави И Круг Вратот - Совршен Роденден Или Божиќ Подарок

Барате разноврсен врв кој е совршен за секојдневно носење, лежење дома, патување или удирање во теретан�

DEN 0.67