• Ново
Намалени Женски Кошули Со Долг Ракав V-Врат Дневна Печатена Блуза Маица Дами Блузи, Виолетова

Намалени Женски Кошули Со Долг Ракав V-Врат Дневна Печатена Блуза Маица Дами Блузи, Виолетова

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Ироинид Намалени Женски Долги Ракави В-Вратот Кошули Дневна Печатени Блуза Маица Дами Блузи, пурпурна информации За Производот : 1.Карактеристики : Секојдневна,Блуза со Долги Ракави, V-Врат,Печатени врвови, Женски Врвови.2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.3.Стил : Овие Врвови Со Долги Ракави Се Многу Удобни,Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, облечени со потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Повод : Запознавање, Секојдневен, Партија, Плажа,за работа, дома Одмор и повеќе. Одговараат Заumn и Пролет.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Миење Раце. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашата слика или од описот.Што добивате : 1пц Жени Врвови. Ироинид Намалени Женски Долги Ракави В-Вратот Кошули Дневна Печатена Блуза Маица Дами Блузи, Виолетова. Добар квалитет и прифатлива цена. Меката ткаенина не и штети на вашата кожа и е удобна за носење. Удобно, слободно време и стилски. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Рамо : 39см/15.35" Биста : 90см/35.43 "Должина : 66см/25.98" Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Рамо : 40см/15.75" Биста : 95см/37.40 "Должина : 67см/26.38" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Рамо : 41cm/16.14 "Биста : 100cm/39.37" Должина : 68cm/26.77 " Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Рамо : 42cm/16.54 "Биста : 105cm/41.34" Должина : 69cm/27.17 " Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Рамо : 43см/16.93 "Биста : 110см/43.31 " Должина : 70см/27.56". дри одговара на женската кошула со долги ракави. атлетска облека жени. женски врвови за вежбање со долги ракави. полиестер долг ракав маица. женски кошули за трчање долг ракав.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дами Обични Еднобојни Чипка Со Кратки Ракави В Врат Предно Рамо Ретро Краток Ракав Летен Лабав Врв На Кошула Во неформални ситуации
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дами Обични Еднобојни Чипка Со Кратки Ракави В Врат Предно Рамо Ретро Краток Ракав Летен Лабав Врв На Кошула Во неформални ситуации

Оваа продавница има добра корпоративна репутација, во духот на првата цел на клиентите, за да им обезбед

DEN 377.44
Womenенски ракав плетен врвот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Womenенски ракав плетен врвот

Возачите од страна на Ли ракав, плетениот врв е одличен додаток на вашата обична гардероба...

DEN 3.00
Topенски долги ракави на врвот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Topенски долги ракави на врвот

65% Полиестер 35% Рејон 1 : 1 Слаб Jerseyерси 160 G / M2 Упатство1#Свртете ја облеката однадвор, машина за миење лад�

DEN 319.84
Кратки Ракави Блузи За Жени Трендовски Женски Летни Модни Исечени Ракави Круг Вратот Памучна Линија Лабава Кошула Блуза На Дозвола
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кратки Ракави Блузи За Жени Трендовски Женски Летни Модни Исечени Ракави Круг Вратот Памучна Линија Лабава Кошула Блуза На Дозвола

Женска Летна Мода Исечени Ракави Кружен Врат Памучна Линија Лабава Кошула Блузакарактеристики : 1 Модни

DEN 0.33
- Кошули За Жени Тенок Врвот Кошула Долги Ракави Дупка Шарени У-Вратот Врвот Копчиња Маица Врвот Мека Повик Блуза Врвот Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

- Кошули За Жени Тенок Врвот Кошула Долги Ракави Дупка Шарени У-Вратот Врвот Копчиња Маица Врвот Мека Повик Блуза Врвот Блуза

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 284.16