• Ново
Розово раскинување женски камо ангажман прстен кобалт и 14kt бело злато со полирани рабови и лукс удобност се вклопуваат

Розово раскинување женски камо ангажман прстен кобалт и 14kt бело злато со полирани рабови и лукс удобност се вклопуваат

Buyers rating:
DEN 1304.00

Износ

Природно, убавиот прстен за ангажман на камо-камо од дабови дабови, е отпорен на абење, со голема јачина и хипоалергичен. Еден карат камен е прикажан во цврста поставка за бело злато од 14 кт. Во прстенот се одликува со лукс удобност. Mossy Oak Pink Break Up angенски камо ангажман прстен кобалт и 14 KT бело злато со полиран рабови и лукс удобност вклопување : природно убав прстен за ангажман на камо за дабови камо ја најавува вашата loveубов во навистина уникатен бенд Waycobalt е отпорен на носење (повеќе отпорни на гребење од титаниум) од титаниум) од титаниум) .

Карактеристики

Производи во категоријата

Момени Лукс Анадолија Област Килим
  • Ново
Оценка на клиентот:

Момени Лукс Анадолија Област Килим

Луксузна колекција и во стил и во текстура, Лукс користи палета богата со сиви и сребрени нијанси истакн

DEN 840.00
Јаже за брзо брзо, 8 '
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јаже за брзо брзо, 8 '

Ова поли јаже има трајни, обликувани пластични рачки Selecta Speed ​​Rope, 8 ' : поли јаже со трајна, обликувана п�

DEN 1.33
Кулкор Краток Ракав Дуксер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кулкор Краток Ракав Дуксер

88% полиестер / 12% Еластан Кулкор со технологија за обезбедување боја која помага да се спречи миграцијат�

DEN 800.00
Нема Место Како Дома За Празниците Матрица - Од Студиор Еднократно Милар Шаблон Употреба За Бојадисување Дрвени Знаци-Палети
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нема Место Како Дома За Празниците Матрица - Од Студиор Еднократно Милар Шаблон Употреба За Бојадисување Дрвени Знаци-Палети

Нема Место Како Дома За Празниците Божиќна Сезона инспирирана од зборот и уметничката матрица од нашит�

DEN 127.84