• Ново
Лионел Рејсинг кевин харвик # Буш Пиво Боја Хром Форд Фузија Наскар Диекаст 1: Скала

Лионел Рејсинг кевин харвик Буш Пиво Боја Хром Форд Фузија Наскар Диекаст 1: Скала

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Пивото буш е вкоренето во nascar® откако првпат ја спонзорираше наградата пол во 1978 година. И во 2018 година, најпродаваниот бренд за пиво ќе ги спушти уште подлабоките тркачки корени додека го продолжува своето спонзорство На Кевин харвик?4 Форд Фузија. На вистинскиот пат за Повеќе Чудовиште Енергија nascar® Серија куп? трки следната сезона, Харвик?4 Буш Пиво Форд Фузија е еден од навивачите? омилени шеми за боја. Сега актерската екипа на ова популарно возење е достапна за нарачка На Лионел Рејсинг?с ажурирани 1 : 24-скала Акција Трки колекционерски (ЛАК) алатка и во боја хром финиш. Боја Хром е трудоинтензивен процес на полирање на целото тело на автомобилот со рака. Потоа, гипсот е хромиран со повеќестепен процес на електро - позлата, насликан со проѕирен лак инспириран од нијансата на бојата на оригиналниот автомобил, а над врвот се нанесуваат спонзорски налепници. Резултатот е производ со супериорен квалитет и блескава завршница. КАРАКТЕРИСТИКИ : 1 : 24 Скала Хауба Отворена. Умре-Фрлија Тело / Пластична Шасија. Возачот Прозорец Мрежа. Работни Покривни Клапи. Добра Година Гумени Гуми. Детали за моторот специфични за производителот. Матрица Идентификациски Број За регистрација (Д.И. Н.). Сребрена налепница што укажува на производство (?1 од 0000?). Боја Хром Заврши. СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Лионел Рејсинг е лидер на пазарот во дизајнот, промоцијата и дистрибуцијата на лиценцирани тркачки автомобили. Нашите модели на автомобили се сложено детални и реално дизајнирани да го реплицираат она што навивачите го гледаат на патеката и се составен дел од вентилаторот на трката?искуството. Секој 1 : 24 Скала Акција Трки Колекционерски Умре-фрлија карактеристики повеќе од 150 поединечни делови и парчиња. ИЗВЕСТУВАЊА ЗА ПРОИЗВОДОТ : Повремено Бришете со мека крпа по употреба за да бидете чисти. Се препорачува за возраст од 21 и повеќе години.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мид Травелвју Двоглед-10х25
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мид Травелвју Двоглед-10х25

ME125001 Mead 10x25 Travel View Двоглед (Црна) Леќа Clotneck Прерамки Носење Case Limited Доживотна Гаранција Висококвалитетни

DEN 3.33
Регулатор На Напон
  • Ново
Оценка на клиентот:

Регулатор На Напон

Регулатор на напон; Мотоцикл; Електронски; Машки Приклучок Со 2 Сечила; Одговара На 99Нагоре Харли Дејвид�

DEN 270.24
Мармонт Хил Мх-Диалц-80-Вфп-24 24
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мармонт Хил Мх-Диалц-80-Вфп-24 24

Карактеристики : карактеристики На Печатење вкусен предмет и ќе биде прекрасно надополнување на речиси

DEN 1.00
ИНЖЕНЕР Ц РОД КРАЈ, МАГ СЕР, 3 4, Р Х
  • Ново
Оценка на клиентот:

ИНЖЕНЕР Ц РОД КРАЈ, МАГ СЕР, 3 4, Р Х

Најдобар Избор за Лента За Скали и Апликации со 4 Врски!Краевите на Прачката за самоподмачкување, самоза

DEN 3.33
Триење Напојува Играчка Автомобили Притисни И Да Си Одат Возила Инженеринг Автомобил Воен Автомобил Оган Камион Чудовишта Камион
  • Ново
Оценка на клиентот:

Триење Напојува Играчка Автомобили Притисни И Да Си Одат Возила Инженеринг Автомобил Воен Автомобил Оган Камион Чудовишта Камион

Триење Напојува Играчка Автомобили Притисни И Да Си Одат Возила Инженеринг Автомобил Воен Автомобил Ог

DEN 1.67
Женска Широка Нога Панталони Со Висок Струк Обични Течни Панталони Лабаво Вклопување Палацо Панталони Удобна Работа Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Широка Нога Панталони Со Висок Струк Обични Течни Панталони Лабаво Вклопување Палацо Панталони Удобна Работа Панталони

Жени Удобни Секојдневни Чипка Пати Висок Струк Директно Цилиндар Целосна Должина Панталоникарактерис�

DEN 319.84
Детска Ракавица Зимско Мало Дете Деца Момчиња Девојчиња Шамија Со Шапка Поставена Зима Топло Слатко Цврсто Плетено Капаче Затоплувач
  • Ново
Оценка на клиентот:

Детска Ракавица Зимско Мало Дете Деца Момчиња Девојчиња Шамија Со Шапка Поставена Зима Топло Слатко Цврсто Плетено Капаче Затоплувач

Материјал : меки акрилни материјали Возбудливо Училиште и Надворешна Облека Одлична Идеја За Подарок з�

DEN 198.72