• Ново
Мијаилима Сини Сандали Жени Клин Тексас Сандали Платформа Сандали Мода Разноврсна Риба Уста Дише Клин Влечки Сандали

Мијаилима Сини Сандали Жени Клин Тексас Сандали Платформа Сандали Мода Разноврсна Риба Уста Дише Клин Влечки Сандали

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела Со Големини За Да Ја Пронајдете Најсоодветната Големина,, азиската големина е премала, се препорачува да купите една големина нагоре, Благодарам!. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-267 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Големина : 37 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см/9.25 " Нога Широк : 8.5 см/3.4" . Големина : 38 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.45 " Нога Широк : 9см/3.5" . Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38 ЦН : 245 Нога Должина : 24.5 см/9.65 " Нога Широк : 9см/3.5" . Големина : 40 САД : 8.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 39 ЦН : 250 Нога Должина : 25см/9.84 " Нога Широк : 9.5 см/3.7" . Големина : 41 САД : 9 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6.5 ЕУ : 39.5 ЦН : 255 Нога Должина : 25.5 см/10.04 " Нога Широк : 9.5 см/3.7" . Големина : 42 САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 ЕУ : 40 ЦН : 260 Нога Должина : 26см/10.24 "Нога Широк : 10см/3.9" Жените Клин Тексас Сандали Платформа Сандали Мода Разноврсна Риба Уста Дише Клин Влечки Сандали Карактеристики : меките ремени на овие класични клинови сандали со риби се направени од памучен материјал кој е пријателски за кожата и нема да се трие со стапалото.Клин чевлите се носат во форма на лизгање, што е многу едноставно и лесно за носење. Стилот на платформата со клин-пета ги одржува вашите стапала цврсто на своето место. Стил на лизгање на клин од тексас за лесно вклучување и исклучување, удобни и лесни меки тексас влечки со кружни прсти ги следат природните облини на стапалото и имаат издржлив памучен и ленен надворешен ѓон за да ве одржуваат удобни и стилски од ден на ноќ шик секојдневен стил, овие стилски лесни сандали со клин на платформа имаат класичен тексас клин со еднобојна боја.Памук со добар квалитет, многу дише, може да се носи со многу облека и многу модерен за сите прилики. Горен Материјал : Пусолен Материјал : Стил На Гумени Прсти : Висок Стил На Тркалезна пета : Метод На Затворање На Клин : Висока Пета Со Лизгање : 8 см/3,1"Висина На Платформата : 3 см/1,2 "Wide3774.53623523.5cm/9.25"8.5cm/3.4"387.553724024cm/9.45"9cm/3.5"3985.53824524.5cm/9.65"9cm/3.5"408.563925025cm/9.84"9.5cm/3.7"4196.539.525525.5cm/10.04"9.5cm/3.7"421074026026cm/10.24"10cm/3.9"Size : 37 US : 7 UK : 4.5 EU : 36 CN : Должина 235 стапки : 23,5 см/9,25"Широк Стапало : 8,5 см/3,4"Големина : 38УС : 7,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5ЕУ : 37СН : 240фут Должина : 24см/9,45"Широк Стапало : 9см/3,5"Големина : 39УС : 8КН : 5,5 ЕУ : 38СН : 245фут Должина : 24,5 см/9,65"широк стапало : 9см/3,5"големина : 40ус : 8,5 велика британија : 6еу : 39сн : 250ФУТ ДОЛЖИНА : 25СМ/9,84"широк СТАПАЛО : 9,5 СМ/3,7"големина : 41ус : 9ук : 6,5 еу : 39,5 цн : 255ФУТ ДОЛЖИНА : 25,5 СМ/10,04"Широк стапало : 9,5 см/3,7"големина : 42us : 10uk : 7eu : 40cn : 260foot должина : 26cm/10.24"НОГА ШИРОК : 10 CM/3.9" СИНА 38 сандали жените клин Тексас сандали платформа сандали мода Разноврсна риба уста дише клин влечки сандали. Погоден За Секоја Пригода. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Користете Висококвалитетни Материјали, Ве Молиме Купете Со Доверба. Се Друго Што Сакате Да Знаете, Ве Молиме Контактирајте Не.

Карактеристики

Производи во категоријата

Dayco V-Појас-Алатка-21 32
  • Ново
Оценка на клиентот:

Dayco V-Појас-Алатка-21 32

Дополнителен Погонски Ремен кабелот од fiмидни влакна ја стабилизира должината на ременот што го прави �

DEN 865.92
Витална Нега Мега Држете Екстремно Задебелување На Шила И Пумпа За Зајакнување На Сјајот Гел За Стилизирање На Косата Со Екстракт
  • Ново
Оценка на клиентот:

Витална Нега Мега Држете Екстремно Задебелување На Шила И Пумпа За Зајакнување На Сјајот Гел За Стилизирање На Косата Со Екстракт

Витална Нега Мега Мега Екстремниот Гел за Шила е супериорен гел за стилизирање во текот на целиот ден, к�

DEN 111.68