• Ново
Dreamline Unidoor-Е 36-во. В во. Ч Врата За Туширање Со Шарки Без Рамка Во Сатенска Црна Боја

Dreamline Unidoor-Е 36-во. В во. Ч Врата За Туширање Со Шарки Без Рамка Во Сатенска Црна Боја

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Dreamline Unidoor-LS е врата за туширање без рамка дизајнирана имајќи ги предвид модерните трендови на пазарот. Елегантниот дизајн заедно со широкиот опсег на големини го прави Унидор-е неспоредлива вредност погодна за речиси секој простор за туширање. Ексклузивната Чиста вода и стаклената обвивка отпорна на дамки додава супериорна заштита од дамки и е речиси без одржување. Додадете безвременски стил во секој простор во бањата со чисти линии и модерни акценти На Унидор-ЛС. Големина на моделот : 36-37 во. В х 72 во. Ж; Прошетка-Во Отворање : 23 во.; Конфигурација : Врата За Туширање со Внатрешен панел. Премија 3/8 во. (10мм) дебело сертифицирано калено стакло за луксузен изглед; ексклузивна Чиста вода И стаклена обвивка отпорна на дамки. Вграден панел прикачен на ѕид со анодизиран алуминиумски ѕиден профил; Профилот На Ѕидот овозможува до 1 инчи. прилагодување за ширина или надвор од водоводот (нерамни ѕидови).

Карактеристики

Производи во категоријата

Студел индустрии Зимски животински животни животни снегулки графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Студел индустрии Зимски животински животни животни снегулки графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност,

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 3.33
Непредвидлива Амалгамација
  • Ново
Оценка на клиентот:

Непредвидлива Амалгамација

Бура На Непредвидливи Спојување [ЦД] 80246909052 Музика Бура НепредвидливиАмалгамација (ЦД НОВО) Етикета : Ор

DEN 271.84