• Ново
Единствен Екран На Вратата Што Се Повлекува-Кафеава

Единствен Екран На Вратата Што Се Повлекува-Кафеава

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

КУЛ Вратите На Екранот што се Повлекуваат се совршена врска помеѓу внатрешното и надворешното живеење. Екранот со целосен преглед се повлекува рамо до рамо преку влезот кога ви треба и се повлекува од видното поле кога не го правите Тоа. Паметно дизајниран имајќи ја предвид леснотијата на инсталација, склопот на брза патека и лесното поставување на монтирање на површината на рамката на вратата го олеснуваат инсталирањето за околу 30 минути со само вежба за напојување. КУЛ е поголем од вашиот отвор по дизајн, бидејќи е монтиран на површината на облогата на рамката на вратата/циглата. Овој дизајн на површинска монтажа обезбедува инч или повеќе прилагодување на висината за време на инсталацијата. КУЛ работи и со вратите со единечни шарки со нишање или надвор, и со апликации од десната или левата рака и со ширина на отворање помеѓу 32-ин до 36-ин (потесни со некоја лесна модификација). КУЛ е достапен за трите најчести висини на вратите и, во различни бои на рамки. Добредојдовте свеж воздух во вашиот дом додека штитите од инсекти и штетници. Кога не се користи, повлечете го екранот за да уживате во јасен непречен поглед на одличното отворено (не функционира како бариера за домашни миленици или деца). Единицата е инсталација на површинска монтажа, се потпира на надворешната рамка на вратата/цигла, а прирабниците на вертикалите се вметнуваат во заглавувањето на вратата; се вклопува во високи врати од 80 (со облога на вратата/висина на површината на тули од 80-81 Инчи) и ширина помеѓу 32-36 Инчи. Паметно дизајнирани имајќи ја предвид леснотијата на инсталација, патеките за брзо прилепување го прават кул лесен за инсталирање за околу 30 минути со вежба за напојување. Ergономската рачка и безбедната брава за заклучување овозможуваат едноставно ракување со 1 рака и обезбедуваат доверба дека екранот ќе остане затворен. Работи со врата со една шарка и одговара или на десната или на левата рака. Суптилните ленти вткаени во екранот обезбедуваат визуелни знаци кои помагаат да се спречи прошетка низ екранот особено во деновите кога се чини дека силната сончева светлина го прави екранот да исчезне. Иновативниот Систем За Лесно Лизгање обезбедува непречено, контролирано и стабилно искуство секој пат кога се користи екранот; КУЛ е дизајниран да спречи трескање. Издржливи насликани, отпорни на ' рѓа алуминиумско домување и песна. Ограничена доживотна гаранција.

Карактеристики

Производи во категоријата

Регулатор На Напон
  • Ново
Оценка на клиентот:

Регулатор На Напон

Регулатор на напон; Мотоцикл; Електронски; Машки Приклучок Со 2 Сечила; Одговара На 99Нагоре Харли Дејвид�

DEN 270.24
1п Приклучок За Светло За Трепкач
  • Ново
Оценка на клиентот:

1п Приклучок За Светло За Трепкач

WVE е водечки извор на напредни компоненти за електроника на возила за апликации за замена во автомобилс�

DEN 223.84
Валки Самерлајт ЛЕД Слушалки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Валки Самерлајт ЛЕД Слушалки

Секоја човечка клетка ја синхронизира својата активност со сонцето — главниот извор на енергија за пов

DEN 415.84
Студел индустрии Зимски животински животни животни снегулки графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Студел индустрии Зимски животински животни животни снегулки графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност,

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 3.33