• Ново
Сандаски Ли 36 W 24 D 78 H 5-Полица Челик За Складирање Кабинет со Вдлабнати Рачка

Сандаски Ли 36 W 24 D 78 H 5-Полица Челик За Складирање Кабинет со Вдлабнати Рачка

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Елитната Серија На сандуски Ли Кабинетот За Складирање со Вдлабната Рачка обезбедува сигурно и разноврсно складирање во вашата гаража, подрум, работилница, канцеларија или каде и да ви треба безбеден простор за складирање. Овој кабинет за складирање челик со тежок мерач има робустен дизајн со вдлабната рачка за заклучување од 3 точки и 3 шарки на секоја врата за да бидете сигурни дека вашите предмети за домаќинството или работното место се безбедни и безбедни. Овој кабинет лесно може да се прилагоди за да одговара на вашите уникатни потреби за складирање со 4 полици што можат да се прилагодат во 2" чекори и може да издржи до 200 килограми рамномерно распоредена тежина. Подигнатата подна полица обезбедува пригодна петта полица. Неговата издржлива завршница на палтото во прав се спротивставува на корозија и абење, осигурувајќи дека вашиот кабинет ќе го издржи тестот на времето. Тоа бродови целосно собрани, со исклучок на рачката. Сандуски Ли 5-Полица Челик За Складирање Кабинет со Вдлабнати Рачка, Црвена : Тешки мерач челик ги исполнува стандардите АНСИ/бифма полица. 4 целосно прилагодливи полици на 2" центри, плус подигната долна полица. 200 фунти по капацитет на полица (рамномерно распореден); вкупен капацитет од 1000 фунти. Грингард Злато сертифициран прав слој завршница се спротивставува на ' рѓа и корозија. Систем за заклучување со 3 точки со вдлабната рачка (вклучени 2 клучеви). 3 комплети шарки на секоја врата. 5 година ограничена гаранција. Големина : 36"В х 24"Д х 78" Х. бродови собрани (рачката бара одредено склопување).

Карактеристики

Производи во категоријата

Глонме Дами Дуксери Еластични Половината Џогер Сетови Еднобојна Тренерка Сет Спортски Дише Две Облека Мека Екипажот Вратот Дуксер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Глонме Дами Дуксери Еластични Половината Џогер Сетови Еднобојна Тренерка Сет Спортски Дише Две Облека Мека Екипажот Вратот Дуксер

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Спортски Дуксер, Женски Џогер Комплет, Тренерки, Дводелна Облека Ти

DEN 367.84
Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Karsey Loafer by Brinley Co ја зачинува секоја класична облека! Овој симпатичен стан со зашилен пети има мек материј

DEN 3.00