• Ново
Веранда Магна Југозападен Внатрешен Надворешен Тркач Килим, 2 '3 22, Црн Крем

Веранда Магна Југозападен Внатрешен Надворешен Тркач Килим, 2 '3 22, Црн Крем

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Колекција На Килими од веранда Современи Теписи На Затворено-Отворено врвната колекција на современи килими на затворено-отворено во колекцијата веранда ќе ви помогне да ги координирате просторите за одмор во вашиот дом со убавина и здрав разум. Одликувајќи се со дизајни од модни цветови до традиционални класици и се наѕираа за лесна нега, килимите од Веранда се отпорни на временски услови и паметен избор за внатрешен двор, подови во семејната соба или какви било други области со голем сообраќај во вашиот дом. Моќта Се Појави Во Турција. Висина на купот : 0.1 во. Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се избегне менување и лизгање. 87% Полипропилен, 9,3% Полиестер, 3,7% Латекс>. Отпорен на вода што го прави совршен за надворешна употреба. Додатоци во животниот стил слики не се вклучени. Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Достапно во повеќе бои и големини. Препорачуваме чување оригинален пакет за употреба за складирање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Отстранувајќи Ги Модните Жени од Рамото Ременот За Шпагети Без Ракави Врвовите На Резервоарот За Камизола Без Грб Секојдневна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Отстранувајќи Ги Модните Жени од Рамото Ременот За Шпагети Без Ракави Врвовите На Резервоарот За Камизола Без Грб Секојдневна

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

DEN 313.44
Вивитар Професионален Насочен Кондензатор Пушка Микрофон Со Заграда ЗА DSLR Камери и Видео Камери За Повеќето Модели на Камери
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вивитар Професионален Насочен Кондензатор Пушка Микрофон Со Заграда ЗА DSLR Камери и Видео Камери За Повеќето Модели на Камери

Интегрирана монтажа за топла чевлиКвалитетна микрофонска армирана конструкција НА СТОМАЧНИ мускули и�

DEN 1.67
Skt Std 3 8Dr 12Pt G3544530
  • Ново
Оценка на клиентот:

Skt Std 3 8Dr 12Pt G3544530

краток опис не е достапен Целосен лак, никел хромиран Свртете надолу во основата обезбедува површина з�

DEN 703.84
Плажа Плажа Женска Удобност Обичаи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Плажа Плажа Женска Удобност Обичаи

Плажа Плажа Женски Обични Чевли Совршен за Пешачење, Џогирање, Риболов и Други Слободни И Спортски Акти�

DEN 319.36
Божиќни Украси Дтидтпе, Украси За Божиќни Украси За Домашен Декор, Новогодишни Елени Снешко Украси За Новогодишна Елка Приврзок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Божиќни Украси Дтидтпе, Украси За Божиќни Украси За Домашен Декор, Новогодишни Елени Снешко Украси За Новогодишна Елка Приврзок

Божиќни Украси Божиќни Елени Снешко Украси За Новогодишна Елка Спецификација : 100% сосема нова и високок

DEN 959.84
Ханзидакд Женски Дуксер За Дуксери Моден Есенски Градиент Печатење Секојдневен Џеб Јакна Со Долги Ракави Симпатична Качулка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ханзидакд Женски Дуксер За Дуксери Моден Есенски Градиент Печатење Секојдневен Џеб Јакна Со Долги Ракави Симпатична Качулка

(Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : женската ткаенина за дукс�

DEN 351.84
Ранд Мекнали Црно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов - Големиот Кањон Arзона-Ранд мекнали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ранд Мекнали Црно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов - Големиот Кањон Arзона-Ранд мекнали

Ранд Мекнали претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 14х12 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Матира

DEN 911.84
Гријанлок Машки Маици Маици Со Кратки Ракави Маици Ревер Вратот Класичен Фит Поло Маица Патент Мажи Обични Шарени Атлетски Јака
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гријанлок Машки Маици Маици Со Кратки Ракави Маици Ревер Вратот Класичен Фит Поло Маица Патент Мажи Обични Шарени Атлетски Јака

Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Машка Поло Кошула, Кошула За Вратот На Ревер, Секојдневн

DEN 244.80