• Ново
Оригинална опрема за контрола на опремата

Оригинална опрема за контрола на опремата

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Оригинална опрема за контрола на опрема за контрола на раката за контрола на раката за контрола на опремата е квалитетно и се произведува со употреба на само со највисок квалитет на материјали и е дизајниран да го намали бучавата и вибрациите на патот. Оригиналната контрола на раката за контрола на опремата е оригиналниот дел, испорачан во обична кутија, со лого на производителот на автомобили од делот. Карактеристики и придобивки : ОЕ-еквивалентни и директно вклопување апликација. Ги исполнува или ги надминува спецификациите на ОЕ. Наменето да ги намали вибрациите и да апсорбира бучава. Оригинална опрема за контрола на опрема.

Карактеристики

Производи во категоријата