• Ново
Женски Секојдневен Цветен Принт Со Долги Ракави И Елегантен Темперамент Фустан За Половината Летни Фустани За Високи Жени Ист Ден Фустан За Испорака Памучни Фуста

Женски Секојдневен Цветен Принт Со Долги Ракави И Елегантен Темперамент Фустан За Половината Летни Фустани За Високи Жени Ист

Buyers rating:
DEN 128.00

Износ

 Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.1. Овој фустан е направен од 80% Полиестер и 20% Спандекс. Цената е фер, ткаенината е многу мека удобна и еластична, што ја прави лесна и идеална за лето, но доволно тешка до местото каде што не се грижите дали ќе лета нагоре или ќе заглави некаде.Рачно миење и брзо се сушат со малку или без пеглање. Нема смалување2. Секојдневен Стил, V-Вратот3. Секојдневен/Плажа/Забава/Работа/Надвор / Обично. Стави на појас и тоа ќе изгледа одлично.4. Рачно миење ладно, не избелувајте, закачете суво, ниско железо доколку е потребно.Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!Материјал : Полиестер71%-80% Ракав : Кратка Шема : Стил На Печатење : Секојдневен Пол : Женска Пригода : Секојдневна, секојдневна, свечена, забава, работа, дома, излегување, ноќно излегување, состанок, одмор итн нега За Миење Раце : ладно миење Раце, не избелувајте, закачете суво, ниско железо доколку е потребно содржина на пакетот : 1 парчиња Женски Фустан+1 парчиња Ремени Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи). Големина шема : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 89см/35.04" Половината : 70см/27.56" Должина : 138см/54.33" Должина На Ракавот : 19см/7.48"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.01" Половината : 75см/29.53" Должина : 139см/54.72" ДОЛЖИНА НА РАКАВОТ : 20см/7.87"големина : л сад : 8 Велика Британија : 12 еу : 38 биста : 99см/38.98" половината : 80см/31.50" должина : 140см/55.12" ДОЛЖИНА НА РАКАВОТ : 20см/7.87"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 104см/40.94" половината : 85 CM/33.46" Должина : 141cm/55.51" должина На Ракавот : 21cm/8.27"големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 биста : 109cm/42.91" ПОЛОВИНАТА : 90 CM/35.43" должина : 142cm/55.91" должина на ракавот : 21cm/8.27" содржина на пакетот : 1ПЦ ЖЕНИТЕ СЕ ОБЛЕКУВААТ+1ПЦ ПОЈАСИ. Ракав : Краток. 1. Овој фустан е направен од 80% Полиестер и 20% Спандекс. Цената е фер, ткаенината е многу мека удобна и еластична, што ја прави лесна и идеална за лето, но доволно тешка до местото каде што не се грижите дали ќе лета нагоре или ќе заглави некаде.Рачно миење и брзо се сушат со малку или без пеглање. Нема намалување. Пол : Жени. Повод : Секојдневен, дневен, свечен, забава, работа, дом, излегување, ноќно излегување, состанок, одмор итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гаекув Летни Фустани Бохо Жени В Врат Краток Ракав Должина На Глуждот Макси Фустани Лулашки Летни Фустани Фустани На Плажа Излегување
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гаекув Летни Фустани Бохо Жени В Врат Краток Ракав Должина На Глуждот Макси Фустани Лулашки Летни Фустани Фустани На Плажа Излегување

Останете стилски и освежени во текот на целиот ден.Зарем тоа се уште не е доволно за вас? Кликнете на ова�

DEN 0.33
Големи Жени Раширено Тркалезно Деколте Со Фустан Без Ракави Бордо Огледало Рефлексија Дизајнер Печати Линија Елегантен Макси
  • Ново
Оценка на клиентот:

Големи Жени Раширено Тркалезно Деколте Со Фустан Без Ракави Бордо Огледало Рефлексија Дизајнер Печати Линија Елегантен Макси

Светилиштето Бургундско Огледало Рефлексија Дизајнерски Фустан за Печатење срдечно ве поканува на лет

DEN 335.68