• Ново
Гудјер Вранглер СР-А Цела Сезона ЛТ265 70Р 124 121с Е Лесен Камион Гума

Гудјер Вранглер СР-А Цела Сезона ЛТ265 70Р 124 121с Е Лесен Камион Гума

Buyers rating:
DEN 2604.48

Износ

Goodyear Wrangler СР-НА LT265/70 R18 124/121 S EOVERVIEWGoodyear Wrangler СР-а Гумите обезбедуваат исклучително возење на автопат и супериорна подобрена влечна сила. Ќе ви се допадне шарата со долго носење и како тие се справуваат на влажни патишта. За тивко, удобно возење во кое можете да уживате, пробајте ја серијата Wrangler SR-a. Овие гуми се дизајнирани за ТЕРЕНЦИ И лесни камиони и се добри за цела сезона и употреба на сите терени. Покрај сите сезонски перформанси, гумите Гудјер Вранглер СР-А се дизајнирани за оптимално ракување во различни услови како што се влажни, дожд, снег, па дури и мраз. За многу ПРОИЗВОДИТЕЛИ НА ТЕРЕНЦИ и лесни камиони, гумите Гудјер Вранглер СР-А беа оригинална опрема. Микрогровите во внатрешноста на шарите на гумите овозможуваат влечење при груби временски услови и обезбедуваат брзо исфрлање на водата и калта од гумите. Гумите Wrangler SR-A обезбедуваат подобрени свиоци преку компјутеризираниот дизајн на шарите. Ова, исто така, им дава на вашите гази дебели, гризечки рабови за да помогнат да се направат вртења помазни и стабилни. Корисниците на и надвор од патот ќе уживаат во стабилноста и издржливоста на Гудјер Вранглер СР-гума. Вклучува 50.000 милји ограничена гаранција. Цела сезона и употреба на сите терени. Тивко непречено возење со одлични свиоци. Големина : LT265/70 R18. Опсег На Оптоварување : Е. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нокиан Ротиива ХТ 245 70Р Т Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нокиан Ротиива ХТ 245 70Р Т Гума

РОТИИВА ХТ Од Нокијан е гума за сите сезони која им нуди на возачите силни можности за влечење и ракувањ�

DEN 1782.56
Мики Томпсон Деган ЛТ305 65Р 121К ГУМА
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мики Томпсон Деган ЛТ305 65Р 121К ГУМА

Деган 38 од Мики Томпсон е шампион докажана гума за терен од кал која нуди солиден изглед, долготраен жив�

DEN 2.33
Нокиан Ротиива НА 215 70Р Т Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нокиан Ротиива НА 215 70Р Т Гума

Цела сезона, гума за сите терени, Ротивата На Нокиан им нуди на возачите одлична стабилност и одговор на

DEN 1586.24
Нито Тера Граплер 295 75Р П Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нито Тера Граплер 295 75Р П Гума

Тера Граплер е гума за сите терени што е идеална за употреба од лесни возачи на камиони кои сакаат можно�

DEN 5104.80
Crosswind HP 195 50R V Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Crosswind HP 195 50R V Гума

CROSSWIND HP010 е гума За сите Сезони за седани, купеа и компактни возила Се одликува со гаранција за ограничен�

DEN 1.00
Нанканг Н - 255 75Р П Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нанканг Н - 255 75Р П Гума

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 1.33