• Ново
Карлајл ВО АТВ Тир-24Х9 - ЛРБ 4пли Номинална

Карлајл ВО АТВ Тир-24Х9 - ЛРБ 4пли Номинална

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

АТ489 е популарна гума за замена на оригиналната опрема и постигнува голема рамнотежа помеѓу лесната и отпорноста на пункција. Има извонредно држење на лабав терен без да се откаже од удобното возење на тврдо спакувани површини. Мека до средни површини/кал. Шара дизајнирана за агресивна, но мазна контрола. Соединенија на шарите отпорни на пункција. Завитканите навртки за рамо обезбедуваат повеќе страничен залак што промовира влечење напред додека го минимизира страничното лизгање. Конструиран со навртки за апсорпција на удари.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гудјер Вранглер СР-Гума 255 65Р С
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гудјер Вранглер СР-Гума 255 65Р С

Гудјер Вранглер СР255 / 65Р16 106 С Големина На Гумата : 255 / 65Р16 Сезона : Цела Сезона Перформанси : Автопат Тип н

DEN 1640.00
Нокиан Ротиива НА 215 70Р Т Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нокиан Ротиива НА 215 70Р Т Гума

Цела сезона, гума за сите терени, Ротивата На Нокиан им нуди на возачите одлична стабилност и одговор на

DEN 1586.24
Нито Тера Граплер 295 75Р П Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нито Тера Граплер 295 75Р П Гума

Тера Граплер е гума за сите терени што е идеална за употреба од лесни возачи на камиони кои сакаат можно�

DEN 5104.80
П265 70р 113т Декстеро Дхт2
  • Ново
Оценка на клиентот:

П265 70р 113т Декстеро Дхт2

Идеален за лесни камиони, Џипови и Теренци Дизајнот на гумите за сите сезони обезбедува одлично ракувањ

DEN 2196.64