• Ново
Нечистотија Ѓаволот 23Х8, 00-6-Ката Номинална СИТЕ ТЕРЕН АТВ ГУМА

Нечистотија Ѓаволот 23Х8, 00-6-Ката Номинална СИТЕ ТЕРЕН АТВ ГУМА

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Гбц Нечистотија Ѓаволот е гбц топ продажба АТВ/ХИВ гума НА сите времиња. Поддржан од повеќе од 20 години докажани перформанси, Нечистотијата Ѓаволот е добро прилагоден за сите видови терени. Лесно може да се справи со нечистотија, чакал, тврдо пакување и лесна кал. Има длабока Шара Од Типот V што копа по терени, но сепак возењето е сепак мазно и удобно. Носен во 22 големини, одговара на широк спектар На Атв И други комунални возила што се користат во индустриски, фарми, лов, паркови и рекреација и други услужни индустрии. Агресивна Шара Од Типот V за екстремно влечење и забрзување напред. Одлични перформанси во нечистотија чакал, тврд пакет и лесна кал. Широко распоредени шари за подобрено чистење. Трајни 6-Ката Номинална пристрасност изградба. 1 гума, тркало не се вклучени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нокиан Ротиива ХТ 245 70Р Т Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нокиан Ротиива ХТ 245 70Р Т Гума

РОТИИВА ХТ Од Нокијан е гума за сите сезони која им нуди на возачите силни можности за влечење и ракувањ�

DEN 1782.56
Мики Томпсон Деган ЛТ305 65Р 121К ГУМА
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мики Томпсон Деган ЛТ305 65Р 121К ГУМА

Деган 38 од Мики Томпсон е шампион докажана гума за терен од кал која нуди солиден изглед, долготраен жив�

DEN 2.33