• Ново
Мики Томпсон Баја АЦ П ЛТ305 70Р 124К Гума

Мики Томпсон Баја АЦ П ЛТ305 70Р 124К Гума

Buyers rating:
DEN 5200.00

Износ

Баја АЦ П3 има уникатен хибриден дизајн помеѓу шема на шари на сите терени и терени од кал за да го даде зафатот потребен за викенд авантури и непречено возење по асфалтирани услови. ATZ P3 има екстра широк отпечаток и цврсти извајани блокови на шарите за одлично влечење наоколу. Мики Томпсон Баја ATЦ П3 ЛТ305/70Р16 124q Гуми Дополнителни Карактеристики ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 7636. Големина На гумата : LT305/70 R16. Тип На Гума : Радијална.

Карактеристики

Производи во категоријата

Тојо Опен Кантри А Т 245 70Р Р Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тојо Опен Кантри А Т 245 70Р Р Гума

Длабоките жлебови и полигоналните и цикцак деталите за пиење со висока густина одржуваат цврст стисок �

DEN 2.00
Нокиан Ротиива НА 255 70Р Т Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нокиан Ротиива НА 255 70Р Т Гума

Цела сезона, гума за сите терени, Ротивата На Нокиан им нуди на возачите одлична стабилност и одговор на

DEN 2255.68
Мики Томпсон Деган ЛТ305 65Р 121К ГУМА
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мики Томпсон Деган ЛТ305 65Р 121К ГУМА

Деган 38 од Мики Томпсон е шампион докажана гума за терен од кал која нуди солиден изглед, долготраен жив�

DEN 2.33